WALK Digital wzmacnia kompetencje kreatywne

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WALK Digital wzmacnia kompetencje kreatywne

Do działu kreacji WALK Digital dołączyły trzy osoby - Kuba Przeszłowski na stanowisku Senior Art Director, Tomasz Woźniak jako Digital Art Director i Piotr Goździejewski - Senior Motion Designer. Tym samym agencja wzmocniła swoje kompetencje w obszarze tworzenia konceptów kreatywnych kampanii...

...i ich realizacji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kuba Przeszłowski z branżą reklamową jest związany od 2006 roku. Doświadczenie zawodowe zdobywał w takich agencjach, jak DDB, 180heartbeats, McCann i Ogilvy, realizując działania m.in. dla Ballantine's, Finlandii, Opla, PZU, T-Mobile czy marek z portfolio firmy Unilever. W WALK Digital na stanowisku Senior Art Director odpowiada za tworzenie i realizację koncepcji kreatywnych kampanii.

Tomasz Woźniak ponad 5-letnie doświadczenie zawodowe zdobył pracując m.in. w Saatchi&Saatchi, Havas czy Young&Rubicam. Współtworzone przez niego kampanie były nagradzane w prestiżowych polskich i zagranicznych konkursach branżowych, m.in. w Cannes Lions, KTR czy Innovation AD. W WALK Digital jako Digital Art Director zajmuje się tworzeniem koncepcji kreatywnych i projektów graficznych.

Piotr Goździejewski jako Senior Motion Designer w WALK Digital odpowiada m.in. za tworzenie animacji 2D i 3D oraz kampanii w HTML5. Goździejewski ma ponad 9-letnie doświadczenie w tworzeniu kampanii reklamowych, filmów oraz animacji. W tym czasie pracował w takich agencjach, jak Hypermedia, Isobar, Dentsu Aegis Network i Tailors Group. Realizował kampanie multimedialne m.in. dla: Adidas, Disney, MasterCard, PKO BP, Procter&Gamble, Reebok czy Samsung.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij