iPhone 7 do wygrania w konkursie Mobile Vikings

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
iPhone 7 do wygrania w konkursie Mobile Vikings

Użytkownicy Mobile Vikings zawalczą o najnowszego iPhone’a 7. Do wygrania nie tylko nowoczesne telefony, ale i bluzy z autorskimi napisami. Konkurs zorganizowano dla wszystkich, którzy zarejestrują lub już zarejestrowali swój numer w sieci Mobile Vikings. Zgłoszenia można nadsyłać do 6 grudnia.

Rusza konkurs, którego celem jest ułożenie hasła na bluzę Vikinga. Do rywalizacji może stanąć każdy, kto zarejestruje lub już zarejestrował swoją kartę, wykorzystując jedną z trzech dostępnych możliwości: w salonie sieci Play na terenie całej Polski, przez kuriera lub we wrocławskim biurze operatora.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Swoje pomysły na hasło konkursowe na bluzę Vikinga można zgłaszać za pomocą formularza konkursowego dostępnego na dedykowanej stronie internetowej. Na propozycje czekamy między 15 listopada a 6 grudnia włącznie (do godziny 23:59). Hasło powinno być oryginalne i wpisywać się w styl przedstawicieli rodu Vikingów. Poczucie humoru mile widziane.

– Dla Mobile Vikings zawsze najważniejsza jest opinia naszej społeczności, dlatego to właśnie użytkownicy naszej sieci wybiorą zwycięski projekt - komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

8 grudnia na stronie konkursowej zostanie opublikowana lista dziesięciu najlepszych propozycji wybranych przez przedstawicieli operatora. Szczęśliwa dziesiątka otrzyma bluzy z własnymi hasłami oraz czapki z logo Mobile Vikings. Od tego momentu rozpocznie się głosowanie, które potrwa do 15 grudnia, do godziny 23:59 i wyłoni trójkę laureatów. Każdy Viking może zagłosować na jeden z dziesięciu wyróżnionych projektów. Na stronie publikowany będzie ranking użytkowników, którzy mają największe szanse na zdobycie nagrody głównej.

Ogłoszenie zwycięzców nastąpi 16 grudnia. Trzy osoby, które uzyskają największą liczbę głosów, otrzymają iPhone’a 7.

– Obowiązkowa rejestracja numerów zapoczątkowała liczne akcje i promocje mające na celu zachęcić użytkowników kart prepaid do jak najszybszej rejestracji. W trosce o członków naszej społeczności, postanowiliśmy zaoferować coś więcej niż same pakiety internetu czy środki do wykorzystania na koncie. Nagrody rzeczowe, o które zawalczą uczestnicy konkursu, mogą stanowić miły upominek, z którego będą mogli korzystać przez długi czas – komentuje Bartek Grabowski, Head of New Business w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

Dodatkowo, wszyscy, którzy dopiero zdecydują się na zarejestrowanie swojego numeru, będą mogli skorzystać także z dotychczas obowiązujących promocji. Użytkownicy, którzy podejmą ten krok, otrzymają pakiet 10 GB internetu oraz nielimitowane rozmowy przez cały miesiąc w ramach wszystkich sieci. Ważność internetu w Mobile Vikings można przedłużać w nieskończoność poprzez zasilenie konta lub zakup dowolnej paczki danych przed upływem terminu ważności poprzedniego pakietu.

Szczegółowe informacje dostępne są na stronie konkursowej oraz w regulaminie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij