Robert Nawrocki został New Business Managerem w Agencji interaktywnej KERRIS

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Robert Nawrocki został New Business Managerem w Agencji interaktywnej KERRIS

Agencja interaktywna KERRIS rozwija dział performance marketingu i zatrudnia Roberta Nawrockiego na stanowisko New Business Managera. Do jego obowiązków należeć będzie nawiązywanie i podtrzymywanie relacji biznesowych z klientami, samodzielne prowadzenie procesu sprzedażowego od identyfikacji...

...potrzeb klienta do złożenia zamówienia, negocjowanie warunków handlowych oraz tworzenie prezentacji, raportów i analiz.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zatrudnienie nowego new business managera ma ścisły związek z implementacją nowej strategii rozwoju agencji. Zakłada on inwestycję znacznego kapitału w dział Performance Marketingu. Środki mają być wykorzystane m.in. na powiększenie zespołu o nowych, wysoce wykwalifikowanych specjalistów.

Robert Nawrocki ukończył Zarządzanie Strategiczne na Akademii Leona Koźmińskiego. Do KERRIS przeszedł z Business Link Poland, gdzie obejmował stanowisko Business Development Managera i odpowiadał m.in. opiekę nad klientami, realizację złożonych planów sprzedażowych oraz zarządzanie pracą zespołu.

KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektuje i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku, wdraża te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe swoich partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, L'Oréal Polska, Grupa LOTOS SA, Grohe Polska, Lexus, Regenersis, Uber, oraz czołowe domy mediowe i wiele inspirujących startupów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij