Doradzamy zmiany – Komputronik wspiera lokalnie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Doradzamy zmiany – Komputronik wspiera lokalnie

Od 20 lat doradza Polakom i dba o to, by zawsze byli na bieżąco z najnowszymi technologiami. Teraz zachęca do chwilowej zamiany ról umożliwiając Polakom zgłaszanie lokalnych instytucji publicznych, którym przyda się zmiana i … nowy sprzęt komputerowy.

Akcja „Doradzamy zmiany” to zachęcenie odbiorców, aby rozejrzeli się dookoła siebie i dojrzeli, że wciąż znajdują się miejsca, w których stary sprzęt komputerowy wpływa negatywnie na ich funkcjonowanie. Pani Zosia z urzędu miejskiego na pewno szybciej uzupełni nasz wniosek, jeśli do dyspozycji będzie miała nowy komputer, a Pan Mirek z biblioteki sprawniej odnajdzie poszukiwaną przez nas książkę. To tylko nieliczne z przykładów codziennych sytuacjach, z jakimi muszą zmierzyć się mieszkańcy miejscowości mniejszych i większych, gdzie w lokalnych instytucjach publicznych zabrakło środków na wyposażenie ich w nowoczesny sprzęt komputerowy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Czasami wystarczy nawet jeden komputer, który odmieni instytucję i napędzi ją do działania. Właśnie dlatego Komputronik wychodzi naprzeciw potrzebom zapomnianych miejsc i umożliwia zmiany. Na specjalnej stronie, odwiedzający te miejsca mogą zgłosić je do akcji, w której Komputronik wybierze 20 najbardziej przekonujących odpowiedzi i wyruszy w podróż po Polsce, by trochę nowoczesności dostarczyć tam, gdzie jej brakuje.

Zgłoszenia można dokonać na stronie http://doradzamyzmiany.pl, wpisując w odpowiednie miejsca formularzu: nazwę instytucji, jej adres oraz uzasadnienie. Do zgłoszenia można dołączyć również fotografię, która potwierdzi, że nowy komputer trafi w odpowiednie ręce.

Na jakie zgłoszenia czeka Komputronik? Chętnie wesprze szkoły, uniwersytety, biblioteki, muzea, komisariaty policji, urzędy, domy opieki, hospicja, ośrodki społeczne i wiele innych, które spełniają warunek użyteczności publicznej. „Doradzamy zmiany” to idealna okazja, aby zadziałać lokalnie – nawet niewielkie działania potrafią nieść za sobą ewolucje.

Szukaj formularza: doradzamyzmiany.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij