Agencja interaktywna KERRIS laureatem konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku 2016

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja interaktywna KERRIS laureatem konkursu Lider Przedsiębiorczości Roku 2016

Agencja interaktywna KERRIS, jako jedyna firma z branży reklamowej, zdobyła tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku 2016. Nagroda przyznawana jest szczególnie aktywnym, innowacyjnym i dynamicznie rozwijającym się firmom.

Statuetkę odebrał Mikołaj Szymański, Managing Partner w KERRIS Group, podczas uroczystej gali, która odbyła się 1 grudnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

To już drugi rok z rzędu, kiedy KERRIS, jako jedyna firma z branży reklamowej, zdobywa uznanie w konkursie Lider Przedsiębiorczości Roku. W poprzedniej edycji spółka została wyróżniona przez kapitułę za szczególne osiągnięcia w dziedzinie przedsiębiorczości i dostosowania do funkcjonowania na zintegrowanym rynku europejskim.

- Cieszę się, że starania włożone przez nas w rozwój agencji zostały dostrzeżone przez jury konkursu. W ciągu roku zrealizowaliśmy wiele wartościowych projektów, podpisaliśmy umowę na stałą współpracę z takimi klientami jak np. Roche, i dokonaliśmy strategicznych inwestycji. Najważniejszą z nich jest zakup pakietu udziałów w Patyna.pl, będącej największą w Polsce platformą handlową poświęconą meblom i dekoracjom vintage - podsumowuje Mikołaj Szymański.

Rywalizacja o tytuł Lidera Przedsiębiorczości Roku należy do najstarszych i najbardziej prestiżowych wydarzeń promujących przedsiębiorczość w Polsce. Konkurs, organizowany przez Fundację Małych
i Średnich Przedsiębiorstw oraz Mazowiecką Izbę Rzemiosła i Przedsiębiorczości, wyróżnia szczególnie aktywne, innowacyjne, konkurencyjne i dynamicznie rozwijające się firmy. Patronat nad uroczystą galą, która odbyła się 1 grudnia w siedzibie Giełdy Papierów Wartościowych w Warszawie objęli Narodowe Centrum Badań i Rozwoju oraz Polska Agencja Rozwoju Przedsiębiorczości.

KERRIS jest jedną z najszybciej rozwijających się agencji interaktywnych na polskim rynku. Projektuje
i dostarcza usługi z zakresu kreacji, nowych technologii i performance marketingu. Spośród dziesiątek rozwiązań dostępnych na rynku, wdraża te właściwe, skutecznie realizując cele biznesowe swoich partnerów. Należą do nich takie marki jak Porsche, L'Oréal Polska, Grupa LOTOS SA, Grohe Polska, Lexus, Regenersis, Uber, oraz czołowe domy mediowe i wiele inspirujących startupów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij