Małgorzata Skorwider w zarządzie ClickAd

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Małgorzata Skorwider w zarządzie ClickAd

Małgorzata Skorwider od 2 lipca 2012 roku pełnić będzie funkcję dyrektora operacyjnego (COO) w grupie ClickAd, jednej z czołowych firm na rynku marketingu internetowego w Polsce.

- ClickAd to dziś pięć uzupełniających się linii biznesowych, które w sposób kompleksowy pozwalają realizować strategię marketingu 360 online – mówi Maciej Teliszewski, prezes ClickAd. – Powołanie Małgorzaty Skorwider na stanowisko dyrektora operacyjnego przyczyni się do dalszego wzmocnienia pozycji ClickAd na rynku. Liczę szczególnie na jej wysokie kompetencje w zakresie zarządzania agencją interaktywną a także umiejętność holistycznego spojrzenia na rynek i wysokie zdolności przedsiębiorcze.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

 Małgorzata Skorwider od 11 lat tworzy rynek polskiej branży internetowej. Wcześniej pełniła funkcję dyrektora zarządzającego Ogilvy Interactive i była związana z Agencją Interaktywną OS3 Multimedia.

 - Planuję wykorzystać olbrzymi potencjał synergii, który mają wszystkie linie biznesowe ClickAd – mówi Małgorzata Skorwider. – Dotychczasowa strategia spółki przyniosła jej dynamiczny rozwój i wiodącą pozycję na rynku firm specjalizujących się w dostarczaniu usług marketingu internetowego. Moim zadaniem we współpracy z Zarządem i dyrektorem rozwoju, jest zwiększenie udziałów we wszystkich segmentach rynku, w których jesteśmy obecni. W najbliższym czasie na pewno będzie można zaobserwować wiele naszych działań, które pozwolą nam jeszcze skuteczniej wyznaczać trendy w naszej branży.

 W 2011 roku była jurorką Effie Awards. Ma w swoim portfolio wykłady prowadzone na kilku warszawskich uczelniach (Uniwersytet Warszawski, Szkoła Główna Handlowa, Akademia Leona Koźmińskiego, Wyższa Szkoła Promocji) oraz liczne szkolenia. Jest także niezależnym ekspertem Instytutu Copernicus i ambasadorką Projekt21, wspieranego przez Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Polskiego.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij