Świąteczne głosowanie Tribohaterów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Świąteczne głosowanie Tribohaterów

Okres świąteczny to pracowity czas dla Tribohaterów – uczestników Prime Food Triathlon Przechlewo 2017. Od 6 do 31 grudnia 2016 na facebookowym profilu imprezy trwa głosowanie na formę wsparcia dla Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego, do którego trafi 5 zł z każdego...

...pakietu startowego na jubileuszową edycję zawodów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Uczestnicy akcji mogą wybierać między sprzętem AGD a obuwiem sportowym. Głosowanie jest symboliczne (za pomocą przycisków wyrażających emocje na portalu Facebook albo drogą mailową). Daje ono nie tylko możliwość wspólnej pomocy, ale również przekazania pozytywnej energii młodym ludziom.

W człuchowskim Domu Dziecka wychowankowie mogą na co dzień poczuć ciepło rodzinnego domu (uczestniczą m.in. w przygotowywaniu posiłków, robią wspólne porządki, wyjeżdżają na wakacje, rozwijają pasje). Niewykluczone, że wśród nich są również przyszli Tribohaterzy. Do rozwijania sportowych talentów zachęcają ich też triathloniści, odwiedzający ośrodek przy okazji przechlewskich zawodów (m.in. Katarzyna Gorlo, Agnieszka Jerzyk, Kacper Adam, Bartosz Olszewski).

Zbiórka środków z pakietów startowych to kolejna wspólna akcja organizatorów Prime Food Triathlon Przechlewo i Zespołu Placówek Opiekuńczo-Wychowawczych Powiatu Człuchowskiego. Uroczysty finał odbędzie się podczas przyszłorocznej edycji imprezy (odbywającej się w dniach 26-27 sierpnia 2017).

Pierwszy poziom opłat startowych na Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 to: 110 zł za dystans 28,25 km, 180 zł za dystans 56,5 km, 240 zł za dystans 112,99 km oraz 300 zł za sztafety na dystansie 56,5 km. Opłaty startowe będą rosnąć wraz ze wzrostem liczby zapisanych osób (progi dla dystansów indywidualnych to do 100, 101 – 300 i 301-500 (700) zawodników oraz do 20, 21-60, 61-100 drużyn z dla sztafet). Do startu na najkrótszym dystansie zostaną dopuszczeni zawodnicy w wieku 16-17 lat.

Więcej informacji na temat Prime Food Triathlon Przechlewo 2017 oraz całej akcji można znaleźć na stronie i profilu „Triathlon Przechlewo” na FB. Bezpośredni link do głosowania.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij