TERRITORY

Małgorzata Herman digital project managerem w Contented by They.pl

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Małgorzata Herman digital project managerem w Contented by They.pl

W związku z dynamicznym rozwojem marki content marketingowej wydzielonej z agencji They.pl do zespołu Contented dołączyła Małgorzata Herman. Jako digital project manager będzie odpowiadała za planowanie, wdrażanie i obsługę projektów content marketingowych dla klientów firmy.

Do jej zadań będą należały również: tworzenie strategii content marketingowych, kontrola przebiegu realizowanych kampanii, organizacja prac zespołu projektowego oraz współpraca z wydawcami i influencerami.

Małgorzata Herman jest związana z branżą marketingową od 2011 roku. Ponad 4 lata pracowała na stanowisku specjalisty ds. marketingu i reklamy w firmie TopSolution sprzedającej i wdrażającej zintegrowane systemy technologiczne. Do jej obowiązków należało opracowywanie i wdrażanie strategii marketingowej, kreowanie wizerunku firmy, przygotowywanie akcji promocyjnych, wsparcie działu sprzedaży oraz planowanie działań z zakresu media relations. Wcześniej współpracowała również z Wydawnictwem Murator i firmą szkoleniową BPP.

Uwielbia wyzwania – chętnie podejmuje się promocji nawet najbardziej wymagających marketingowo produktów. Pasjonatka psychologicznych aspektów reklamy. Prywatnie Małgorzata Herman jest fanką street artu, aktywnego wypoczynku i ciężkich brzmień. Z wykształcenia polonistka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij