Viking 39 No Limit - nowa taryfa w ofercie Mobile Vikings

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Viking 39 No Limit - nowa taryfa w ofercie Mobile Vikings

25 GB internetu, nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci i na numery stacjonarne oraz SMS-y i MMS-y bez limitu w cenie 39 zł – tak prezentuje się nowa taryfa Viking 39 No Limit w ofercie Mobile Vikings.

Dwa tygodnie temu operator przedstawił użytkownikom swoją nową propozycję, a to nie było jeszcze jego ostatnie słowo. Taryfa Viking 39 No Limit to prawdziwa alternatywa dla ofert na abonament.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Dwa tygodnie temu uruchomiliśmy dwie nowe taryfy – Viking 19 Standard oraz Viking 29 No Limit. Nowa oferta spotkała się z niesamowicie pozytywnym przyjęciem wśród członków naszej społeczności, a także osób, które chcą przenieść do nas swój numer. Na tym jednak nie koniec. Wiemy, że niektórzy z naszych obecnych lub potencjalnych użytkowników, jak choćby miłośnicy seriali czy filmów online bądź przedsiębiorcy, potrzebują jeszcze większego transferu danych. Wprowadzamy zatem jeszcze jedną, bezkonkurencyjną taryfę Viking 39 No Limit z pakietem, który oferuje 25 GB internetu – mówi Bartek Grabowski, Dyrektor Marketingu w telefonii komórkowej Mobile Vikings Polska.

W nowej taryfie Mobile Vikings dostępne są nielimitowane rozmowy do wszystkich sieci oraz na numery stacjonarne, SMS-y i MMS-y no limit, a także transfer danych w wysokości 25 GB.

Co ważne, korzystając z opcji autodoładowań, użytkownicy Mobile Vikings mogą jeszcze bardziej zwiększyć miesięczną pulę dostępnych gigabajtów. Każde autodoładowanie pozwoli im zyskać 1 dodatkowy GB internetu na miesiąc. Jeśli posiadają dwa numery z tą opcją - będą to 2 GB dla każdego numeru, a jeśli trzy numery i więcej - po 3 GB transferu danych. Promocja na dodatkowy bonus za aktywację usługi dotyczy również autodoładowań, które są realizowane z Punktów Vikinga. Takie rozwiązanie stanowi duże ułatwienie i wygodę dla właścicieli firm, którzy mają zwykle kilka numerów podpiętych na jednym koncie. Wykupując taryfę Viking 39 No Limit, na każdym z używanych numerów będą mieli do wykorzystania nawet 28 GB internetu. Dodatkowe GB za autodoładowanie aktywują się zawsze pierwszego dnia miesiąca.

Ofertę uzupełniają dwie taryfy standardowe w odświeżonej formie - Viking 19 (+ 1 GB) i Viking 29 (+11 GB), a także ulepszona taryfa Viking 29 No Limit (+11 GB). Szczegóły znajdują się w tabeli.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij