Mistrzowie Izolacji ISOVER spełnili wyjątkowe świąteczne marzenie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Mistrzowie Izolacji ISOVER spełnili wyjątkowe świąteczne marzenie

Spotkanie ze Świętym Mikołajem w Rovaniemi w Finlandii było największym marzeniem pięcioletniego Mateusza – podopiecznego Fundacji Mam Marzenie. Dzięki uczestnikom programu Mistrzowie Izolacji ISOVER życzenie chłopca zostało spełnione w wyjątkowy sposób.

Magiczny wyjazd do krainy, w której mieszka Święty Mikołaj, odbył się trzeciego grudnia. Marzyciel wraz z mamą przyleciał do Rovaniemi w Finlandii, gdzie mieści się Santa Claus Office i spędził dzień pełen niezapomnianych wrażeń. Wśród wielu atrakcji przygotowanych dla chłopca była m.in. przejażdżka saniami zaprzężonymi w renifery, słuchanie lapońskich opowieści przy ognisku czy zwiedzanie wioski ozdobionej świątecznymi dekoracjami. Najważniejszym punktem wyprawy było jednak spotkanie ze Świętym Mikołajem.  Na zakończenie wizyty odbyła się przejażdżka psim zaprzęgiem przez zaśnieżoną okolicę. Co pozostanie w dziecięcej główce i sercu? Miejmy nadzieję, że najpiękniejsze i najbardziej magiczne wspomnienia. – To było jak dotknięcie czegoś nieomalże świętego i bardzo pięknego. Ten dzień był dla Mateusza bardzo długi, jedyny i niepowtarzalny, dzień jak najpiękniejsze marzenie – poinformowała mama Mateusza. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marzenie zrealizowane zostało dzięki zaangażowaniu uczestników programu Mistrzowie Izolacji ISOVER. Wykonawcy, pracujący na co dzień z materiałami izolacyjnymi marki, gromadzą punkty z opakowań produktów premiowanych i wymieniają je na nagrody. Punkty mają również dodatkową wartość – marka ISOVER przekazuje 5% wartości wszystkich punktów zebranych przez wykonawców w programie na rzecz podopiecznych Fundacji Mam Marzenie. Im bardziej aktywni uczestnicy programu, tym większą kwotę marka ISOVER przeznacza na realizację marzeń podopiecznych Fundacji. 

- To już drugie w tym roku marzenie podopiecznego Fundacji, które mogliśmy spełnić wspólnie z wykonawcami biorącymi udział w programie Mistrzowie Izolacji. Na początku roku pomogliśmy zrealizować wyjazd 9-letniego Filipa na mecz klubu piłkarskiego FC Barcelona. Marzenie Mateusza o spotkaniu z Mikołajem było również wyjątkowe, gdyż dzieci coraz częściej marzą nie o spotkaniach, byciu z bliskimi, ale o otrzymaniu prezentów elektronicznych, jak tablet. Dlatego my oraz Fundacja Mam Marzenie zrobiliśmy wszystko, aby Mateusz – pomimo swoich problemów zdrowotnych – mógł polecieć z mamą do Świętego Mikołaja. Mamy nadzieję, że emocje, które towarzyszyły tej wyprawie i radość chłopca na długo pozostaną w jego pamięci – mówi Aleksandra Puzyno, koordynator programu Mistrzowie Izolacji ISOVER.

 Więcej o realizacji marzenia i programie Mistrzowie Izolacji ISOVER można znaleźć na stronie: www.mistrzowieizolacji.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij