TIGER spotka się z fanami YouTube i Gry o Tron

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
TIGER spotka się z fanami YouTube i Gry o Tron

Już jutro w jednym miejscu odbędzie się spotkanie pasjonatów YouTube oraz fanów serialu „Gra o tron”. W Krakowie na meetYT oraz meetGOT z pewnością nie zabraknie pozytywnej energii, a skoro o energii mowa… nie zabraknie też oczywiście TIGERA, który jest sponsorem wydarzenia!

Popularne seriale i media społecznościowe zawsze przyciągają wielu fanów. A jedne z najpopularniejszych – „Gra o tron” i YouTube – mają sprowadzić do Tauron Areny w Krakowie prawdziwe tłumy! TIGER oczywiście tam będzie, by każdemu zapewnić porcję energii!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marka jest sponsorem meetYT oraz meetGOT – uczestnicy eventu w strefie „Gry o tron” znajdą napoje energetyczne dla siebie – pojawi się tam wielki, 3-metrowy tron ułożony w całości z puszek TIGERÓW.

To już piąta edycja najszybciej rozwijającego się wydarzenia o nazwie meetYT, które skupia społeczność YouTube w Polsce – zarówno fanów, jak i twórców, a także pasjonatów serwisu i gier wideo. Towarzyszyć mu będzie meetGOT, czyli największy zlot fanów „Gry o tron” – na miłośników serialu czeka wiele atrakcji, takich jak konkurs cosplay czy turniej rycerski.

By dowiedzieć się więcej o meetYT, zapraszamy tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij