Grupa KRUK przedłuża współpracę z Grupą On Board Think Kong

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Grupa KRUK przedłuża współpracę z Grupą On Board Think Kong

Lider rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej – Grupa KRUK będzie kontynuować współpracę z Grupą On Board Think Kong w działaniach komunikacyjnych na rynku polskim.

Do zakresu współpracy należy doradztwo strategiczne w obszarze komunikacji z klientami, partnerami biznesowymi, organizacjami pozarządowymi oraz instytucjami publicznymi.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Agencja będzie odpowiadała za doradztwo strategiczne w obszarze komunikacji z klientami i partnerami biznesowymi Grupy KRUK, w tym ERIF Biura Informacji Gospodarczej S.A. Działania będą dotyczyły również media relations, organizacji wydarzeń specjalnych oraz aktywnego wsparcia biura prasowego. W ramach bieżącej obsługi Grupa On Board Think Kong będzie prowadziła komunikację na profilu Twitterowym @kruk_sa przy wsparciu swojego studia graficznego. Projekt będzie realizowany przez zespół Corporate Communication kierowany przez Katarzynę Rek.

Grupa KRUK jest liderem na rynku zarządzania wierzytelnościami w Europie Centralnej. Jej klientami są osoby zmagające się z problemem nadmiernego zadłużenia. To do nich Grupa KRUK kieruje unikatową na skalę europejską ofertę rozłożenia zadłużenia na raty dopasowane do ich indywidualnych możliwości finansowych. Działania komunikacyjne Grupy KRUK mają na celu zwiększenie liczby kontaktów z klientami i zachęcenie ich do rozmowy na temat swojego zadłużenia z wierzycielem. Istotnym elementem działań komunikacyjnych jest również edukacja społeczeństwa na temat radzenia sobie z problemem zadłużenia i skutecznego zapobiegania takim sytuacjom.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij