WALK with David – nowe studio designu na polskim rynku

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
WALK with David – nowe studio designu na polskim rynku

Na polskim rynku zadebiutowało nowe studio designu WALK with David, powołane do życia przez współzałożyciela Grupy WALK - Pawła Miklaszewskiego i zdobywcę 3 Lwów za design w Cannes, australijskiego designera - Davida Racchi.

Agencja specjalizuje się w tworzeniu systemów identyfikacji wizualnej, brand i package designie.<

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W WALK with David naszą ambicją jest tworzenie projektów funkcjonalnych, prostych, oryginalnych i jednocześnie wpisujących się w najnowsze światowe trendy. Chcemy, by nasze prace opowiadały inspirujące historie i sprawiały, że nawet najzwyklejsze przedmioty codziennego użytku, jak serwetka w restauracji czy klucze do nowego mieszkania, będąc częścią identyfikacji wizualnej danego miejsca, nabierały wyjątkowego i niezapomnianego charakteru. Zrealizowane przez nas w tym roku projekty oraz zdobyte nagrody niewątpliwie świadczą o tym, że obraliśmy dobry kierunek – mówi David Racchi, Partner&Designer WALK with David. 

WALK with David oferuje swoim klientom szerokie spektrum usług z zakresu designu, których znakiem rozpoznawczym jest integralność, prostota i wysoka jakość. Chociaż studio oficjalnie dopiero rozpoczęło działalność to na koncie ma już pierwsze projekty sygnowane swoją marką oraz nagrody w polskich i międzynarodowych konkursach - złoto w Konkursie Twórców Reklamy oraz srebro w Golden Drum. Wcześniej projekty zrealizowane przez Davida Racchi pod marką WALK zostały wyróżnione m.in. w Golden Drum, Eurobest, Cannes Lions (nominacja), KTR, Kreaturze czy Golden Arrow. 

David Racchi jest designerem z ponad 20-letnim doświadczeniem, specjalizującym się w projektowaniu logotypów i systemów identyfikacji wizualnej, projektowaniu opakowań oraz tworzeniu kreatywnych materiałów drukowanych. Tworzone przez niego prace charakteryzuje wysoka jakość i multikulturowość, wynikające z międzynarodowego doświadczenia Davida – wychowany w Australii, gdzie również rozpoczął swoją karierę, w kolejnych latach tworzył i pracował m.in. w Hiszpanii i Argentynie. Jego prace były wielokrotnie prezentowane w zagranicznych magazynach, poświęconych tematyce designu oraz nagradzane w największych branżowych konkursach na świecie, m.in. trzykrotnie w Cannes Lions, w tym złotem. 

W ramach Grupy WALK współpracowaliśmy z Davidem od pięciu lat z każdym rokiem realizując coraz więcej wymagających prac z obszaru designu. Dlatego stworzenie oddzielnego studia w postaci WALK with David było naturalnym krokiem zacieśniającym współpracę między WALKiem i Davidem. W jego ramach chcemy skupić się przede wszystkim na projektowaniu wyróżniających się logotypów i systemów identyfikacji wizualnej, butikowych opakowań produktów czy kreatywnych materiałów drukowanych -  powiedział Paweł Miklaszewski, Partner WALK with David. 

Paweł Miklaszewski przez ostatnich 10 lat zarządzał kreatywną częścią Grupy WALK (WALK Creative, WALK Promotion i WALK Digital), rozbudowując ją do ponad 50-osobowego zespołu. W tym czasie agencja zyskała silną pozycję na polskim rynku oraz zdobyła dziesiątki nagród w polskich i międzynarodowych konkursach reklamowych. Jako Partner w WALK with David będzie odpowiadał za rozwój biznesu, pozostając jednocześnie członkiem Zarządu Grupy WALK.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij