Diament Forbesa dla Solski Burson-Marsteller

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Diament Forbesa dla Solski Burson-Marsteller

Agencja Solski BM została wyróżniona Diamentem Forbesa – znalazła się w prestiżowym gronie ponad 2 tysięcy zarejestrowanych w Polsce firm o najwyższym wzroście wartości w latach 2013-2015.

Wyniki rankingu „Diamenty Forbesa”, opublikowanego w ub. tygodniu wraz z lutowym wydaniem czasopisma, opracowuje redakcja na podstawie szwajcarskiej metody wyceny wartości firm. Wśród kluczowych kryteriów znalazły się wyniki finansowe, wartość majątku, historia płatnicza oraz brak negatywnych zdarzeń prawnych. Do sporządzenia wyceny posłużyły dane uwzględniające m.in. poziom sprzedaży, zysk netto, wartość majątku trwałego, należności oraz nakłady na inwestycje. Informacje zostały zebrane przez wywiadownię gospodarczą Bisnode Polska i zweryfikowane przez redakcję, m.in. w Krajowym Rejestrze Długów.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Solski BM został wyróżniony Diamentem Forbesa w kategorii przedsiębiorstw o przychodach od 5 do 50 mln złotych - na 27. miejscu w woj. mazowieckim i 102. w skali całego kraju.

Forbes wyliczył wzrost wartości Solski BM w latach 2013-2015 na 73,77%.

„Ogromnie cieszę się z tego wyróżnienia, tym bardziej, że jest to prawdopodobnie pierwszy w historii Diament Forbesa dla agencji PR – mówi Ryszard Solski, założyciel i prezes firmy.- Gdy osiem lat temu startowałem od zera i to w momencie, gdy rozpoczynał się ogólnoświatowy kryzys ekonomiczny, nawet nie śmiałem przypuszczać, że kiedyś znajdziemy się w tak prestiżowym gronie. To zasługa całego naszego zespołu, jego pracy, zaangażowania, a także niezmiennego zaufania i życzliwości naszych klientów. Chciałbym im za to jak najserdeczniej podziękować.”

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij