Vivitek X OSOM STUDIO - ISE 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Vivitek X OSOM STUDIO - ISE 2017

Efektywne spotkanie biznesowe to takie, w którym wszyscy zebrani w sali konferencyjnej mogą czynnie brać udział w wymianie danych i informacji. Gwarancją produktywności spotkań jest więc pełna integracja sprzętu działającego na różnych systemach.

Takie możliwości współpracy multimedialnej stwarzają właśnie urządzenia Vivitek z serii NovoConnect.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Nowe urządzenia z tej znanej klientom linii prezentowane są przez Vivitek na trwających w Amsterdamie targach ISE. Jest to największa impreza poświęcona systemom AV oraz integracji systemów elektronicznych, na której Vivitek po raz kolejny prezentuje swoje najnowsze produkty i rozwiązania. Uczestnikom targów przedstawiono NoveEnterprise - sprzęt do bezprzewodowego przesyłania obrazu i współpracy grupowej, a także urządzenia ułatwiające pracę z danymi: designerski LauncherPlus oraz umożliwiający tworzenie treści w jakości 4k NovoDS4k.

W celu wypromowania tych urządzeń na targi ISE, agencja OSOM STUDIO podjęła kompleksowe działania digitalowe, obejmujące reklamy, grafikę oraz video, a także przygotowała dla klienta projekty drukowane. Agencja wdrożyła stronę internetową novoconnect.eu i równocześnie prowadziła liczne kampanie reklamowe w sieci. Specjalnie na targi OSOM STUDIO dostarczyło klientowi komplet niezbędnych materiałów, których projekt poprzedził rebranding serii NovoConnect i NovoDS. Agencja zrealizowała również film reklamowy i animację, które można zobaczyć na kanale YouTube klienta, a także stronie novoconnect.eu.

Współpraca firm nie ogranicza się do trwających w Amsterdamie targów - działania OSOM STUDIO obejmują zarówno bieżącą obsługę firmy w kwestiach graficznych i technologicznych oraz działania promocyjne, takie jak kampanie reklamowe AdWords.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij