Agencja click community będzie codziennie świętować z GoDan

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Agencja click community będzie codziennie świętować z GoDan

click community poprowadzi profil na Facebooku dla firmy, której misją od 25 lat jest misja “impreza”. GoDan każdego dnia znajduje powód, by świętować, a do zabawy podchodzi poważnie. Ma nawet swoją własną produkcję rurek. Zadaniem agencji będzie zwiększenie świadomości istnienia branży.

- Obudzimy potrzebę organizowania imprez, które nie kończą się na jedzeniu, ale ich powodzenie zależy od całej oprawy - balonów, talerzyków, konfetti, przebieranek, akcesoriów, o których nawet nam się nie śniło. GoDan posiada w ofercie 11 000 produktów, a do tej pory sprzedał 20 370 599 068 balonów, czyli po 535 balona na każdego Polaka wliczając niemowlęta i stulatków. Codziennie na profilu GoDan będziemy coś świętować. To pozytywne podejście pozwoli na dużą kreatywność w obsłudze tego klienta. Rozkręcimy ten profil jak najlepszą imprezę! - mówi Jagoda Kaczmarek, Community Manager i koordynatorka projektu po stronie click community.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

click community prowadzi kampanie w social media dla takich marek jak: Microsoft, Lufthansa, PRIMAMODA, Kulig czy Venezia. Ich działania obejmują nie tylko działania wizerunkowe, ale także komunikację sprzedażową, employer brandingową, czy strategie rekrutacyjne. Współpraca z GoDan, który działa na terenie Środkowej Europy i dostarcza produkty do Makro i PEPCO to będzie duże przedsięwzięcie. Są oni też dystrybutorami światowych marek strojów i akcesoriów, z których najbardziej wyróżnia się amerykańska marka Foreplay - producent dość odważnych strojów dla kobiet.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij