Największe wydarzenie branży mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017 - już 8-10 marca w Krakowie!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Największe wydarzenie branży mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017 - już 8-10 marca w Krakowie!

Już za niecały miesiąc, w dniach 8-10 marca 2017 roku, odbędzie się największa w Polsce konferencja o mobile w Polsce - Mobile Trends Conference 2017. Interesujące prelekcje, spora dawka wiedzy i inspiracji oraz udany networking czekają na uczestników MTC2017. 8 marca poznamy również zwycięzców...

...konkursu Mobile Trends Awards 2016 i dowiemy się, jakie projekty zasługują na miano najlepszych w branży.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Jeśli jeszcze nie słyszałeś o tym, co czeka na uczestników Mobile Trends Conference, najwyższa pora nadrobić zaległości. Ponad 30 prelekcji, przekładających się na 15 godzin merytorycznej wiedzy, 3 dni pełne inspirujących rozmów i nowych znajomości, a także fantastyczna atmosfera, jaką gwarantują jedyni tacy prelegenci i uczestnicy oraz lokalizacja w sercu Krakowa - historycznym Kijów.Centrum. Tu warto być!

Najlepsi Polscy prelegenci i wachlarz zagadnień o mobile

Wśród prelegentów znajdą się m.in. Natalia Hatalska, Artur Kurasiński, Paweł Tkaczyk, Monika Mikowska, Monika Czaplicka, Michał Wiciński, Rahim Blak, Paweł Sala, Maciej Budzich, Roman Łoziński, Michał Górecki i wiele innych! Prelegenci będą opowiadać o niemal każdym aspekcie mobile: zarówno tworzeniu aplikacji, jak i UX, o projektowaniu i monetyzowaniu, m-marketingu i m-commerce, trendach, jak i rozwiązaniach, które poniosły fiasko, technologiach już wdrożonych, jak i tych, na które dopiero czekamy. To jedyna taka okazja, by w jednym miejscu posłuchać o tak różnorodnych obliczach branży mobilnej!

Do kogo powędrują statuetki Mobile Trends Awards 2016?

8 marca poznamy wyniki Mobile Trends Awards 20176 - głosowania na najlepsze projekty mobilne roku 2016. Jeśli wy również jesteście ciekawi, które z nich zyskały największe uznanie kapituły i internautów, nie może was zabraknąć na uroczystej gali wręczenia prestiżowych nagród MTA. W tym roku stawiamy na klimaty filmowe - w końcu statuetki Mobile Trends Awards są niczym Oscary branży mobile - na gali obowiązuje dress code black tie. Galę uświetni muzyczny występ duetu Unique Ladies: Agnes Violin, artystki okrzykniętej polską Vanessą Mae, która wystąpi wraz z DJ-ką. Gwarantujemy - ten występ robi wrażenie!

Owocny networking gwarantowany!

Fantastyczny networking umożliwią nie tylko przerwy kawowe, ale również Norbsoft Networking Party, które odbędzie się pierwszego dnia konferencji po uroczystej gali Mobile Trends Awards. Ale to nie jedyna okazja do networkingu! Po drugim dniu konferencji, 9 marca, widzimy się w krakowskim LOKALu przy Rynku Głównym 6. Będzie się działo!

Jeśli jeszcze nie zarejestrowaliście się na Mobile Trends Conference 2017, macie ostatnią szansę! Bilety można kupić tylko do 3 marca na stronie.

Więcej informacji na stronie.

Mobile Trends Conference 2017 – 8-10 marca 2017 r.

Miejsce: Kino Kijów.Centrum, Kraków
Rejestracja
Prelegenci
Program
Nominacje MTA oraz lista nominowanych

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij