endorfina events ponownie dla Facebooka

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
endorfina events ponownie dla Facebooka

Facebook postanowił kontynuować współpracę z endorfina events. Marketer powierzył agencji stałą obsługę eventową, w ramach której tylko w pierwszej połowie 2017 roku endorfina events zorganizuje konferencje i warsztaty Facebooka w kilku miastach Europy, m.in. w Warszawie, Kijowie, Pradze, Cyprze.

1 marca w domu handlowym VITKAC w Warszawie odbyło się pierwsze tegoroczne spotkanie Facebooka pt. The Science behind Marketing.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

endorfina events pracuje już nad przygotowaniem kolejnych wydarzeń w ramach kilku cykli tematycznych poświęconych marketingowi, wideo i technologiom.

Agencja odpowiada za całościową organizację spotkań Facebooka, w tym produkcję wydarzeń, kreację, logistykę, scenografię oraz obsługę techniczną.

Mamy doświadczenie w organizacji eventów zagranicznych m.in. dla Facebooka, co pokazuje, że endorfina events to już firma o zasięgu nie tylko lokalnym, ale i europejskim – mówi Michał Kaleta, dyrektor zarządzający i partner w endorfina events.

Współpraca obu firm sięga 2015 roku. Dotychczas endorfina events zrealizowała kilka projektów, m.in. odpowiadała za organizację spotkań Facebooka w Warszawie, Pradze, Budapeszcie, Atenach, Cyprze oraz za otwarcie nowej warszawskiej siedziby Facebooka.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij