162 propozycje wystąpień na FORUM IAB 2017! Rada Programowa rozpoczyna prace nad wyborem prelegentów tegorocznej edycji

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
162 propozycje wystąpień na FORUM IAB 2017! Rada Programowa rozpoczyna prace nad wyborem prelegentów tegorocznej edycji

Zakończyliśmy zbieranie propozycji wystąpień na FORUM IAB 2017: Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie. Łącznie wpłynęły 163 zgłoszenia. Teraz przed Radą Programową kolejne trudne zadanie - wybór tych, które zostaną zaprezentowane 6-7 czerwca w Warszawie.

Tegoroczna edycja najbardziej inspirującej konferencji marketingowej w Polsce upłynie pod hasłem:  Świat pod napięciem. Nowy porządek w reklamie. Co to oznacza?

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W czasach permanentnego napięcia zarówno w lokalnej, jak i globalnej skali, zmienia się to, jak żyjemy. Zmienia się komunikacja. Zmienia się konsument. Zmienia się to jak pracujemy. Jak my, specjaliści od komunikacji, powinniśmy się w tym świecie odnaleźć? O tym właśnie będziemy mówić podczas FORUM IAB 2017, dzieląc temat przewodni na trzy bloki kontekstowe, w ramach których można było zgłaszać swoje prelekcje: Nowy konsument, Nowa komunikacja, Nowa organizacja. 

Właśnie zakończyliśmy przyjmowanie propozycji wystąpień z imponującym wynikiem 163 zgłoszeń. Teraz kolejny etap – wybór tych, które zostaną zaprezentowane podczas konferencji.

To zadanie Rady Programowej pod przewodnictwem Krzysztofa Sobieszka, Practice Lead, Publicis Media Business Transformation, i Michała Kreczmara, Director, Digital Transformation, Advisory w PwC. Kierując się wartością merytoryczną i atrakcyjnością poruszanych zagadnień, eksperci podejmą decyzję do końca marca 2017.

Od lat FORUM IAB przyciąga najlepszych ekspertów, którzy chcą podzielić się swoją wiedzą. W tym roku postawiliśmy przed nimi nie lada wyzwanie – nie dość, ze tematycznie wyszliśmy poza klasyczny digital marketing, to dodatkowo uszczegółowiliśmy formularz zgłoszeniowy. Tym bardziej cieszy imponująca liczba 163 naprawdę ciekawych propozycji. Wybór będzie trudny, ale dla uczestników FORUM to gwarancja najwyższego poziomu prezentowanych zagadnień. – komentuje Włodzimierz Schmidt, prezes zarządu IAB Polska

Przypominamy, że tylko do 7 kwietnia można kupić bilet na FORUM IAB 2017 w ofercie EARLY BIRDS.

Szczegółowe informacje o Forum IAB 2017 dostępne na stronie: https://www.forumiab.pl/

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij