NEWTON Media wprowadza nowy produkt. Rozda 100 darmowych testów monitoringu mediów

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
NEWTON Media wprowadza nowy produkt. Rozda 100 darmowych testów monitoringu mediów

NewtonOne to w tym momencie najnowocześniejsza platforma do obsługi monitoringu mediów w Polsce. Użytkownicy NewtonOne mają dostęp do ponad 100 tysięcy źródeł informacji na całym świecie (tradycyjnych oraz elektronicznych) i to niemalże w czasie rzeczywistym.

Aplikacja znacząco ułatwia pracę osobom zatrudnionym w mediach, komunikacji, marketingu, biznesie czy najwyższej kadrze zarządzającej.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zawiera ona m.in. panel Alert RTV, który pozwala wychwytywać słowa kluczowe w trakcie audycji i w ciągu zaledwie kilku minut - wysyła trzyminutowy klip z nagraniem do odbiorcy (SMS lub e-mail), odróżniając reklamy od programów informacyjnych. NewtonOne posiada także technologię Voice-to-text umożliwiającą transkrypcję mowy na tekst, rozpoznaje słowo z listy monitorowanych haseł zarówno w radio jak i telewizji.

„NewtonOne to efekt wielu miesięcy pracy w bliskiej współpracy z naszymi klientami. Staraliśmy się zrozumieć ich potrzeby w związku z wykorzystywaniem dostarczanych przez nas danych i tego w jaki sposób wdrażają je w swoje codzienne decyzje. Przełożyło się to na dużą użyteczność tego produktu oraz możliwość wprowadzenia do aplikacji nowych, innowacyjnych rozwiązań, które będziemy uruchamiać w ciągu najbliższych miesięcy” – mówi Radosław Pogoda, prezes zarządu NEWTON Media Sp. z o.o.

NEWTON Media Polska to oddział największej w rejonie Europy Środkowej firmy zajmującej się monitoringiem mediów oraz przekładaniem informacji z mediów na decyzje biznesowe. Marka kładzie duży nacisk na rozwój narzędzi związanych z selekcją monitorowanych treści oraz dostarczeniem skutecznych rekomendacji biznesowych.

W związku z wprowadzeniem platformy NewtonOne na polski rynek firma rozda 100 darmowych testów aplikacji dla osób, które będą chciały sprawdzić jej działanie. Żeby uzyskać więcej informacji należy wysłać wiadomość na: [email protected]

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij