Coffee Fest - festiwal kawy, herbaty i czekolady w Blue City

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Coffee Fest - festiwal kawy, herbaty i czekolady w Blue City

Marzec w Centrum Handlowym Blue City upływa pod znakiem oryginalnych smaków i aromatów. Kilka dni temu zakończył się Międzynarodowy Jarmark Produktów Regionalnych, a już w piątek rozpocznie się kolejna odsłona Coffee Fest, podczas której wszyscy fani gorących napojów będą mieli szansę poznać

ich najciekawsze gatunki.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Już po raz drugi na poziomie -1 przy fontannie pojawią się stoiska pełne różnych rodzajów kawy, herbaty i czekolady z całego świata. Nie zabraknie również akcesoriów i sprzętów potrzebnych do ich przygotowywania, a także pysznych dodatków oraz wina. 

Dodatkową atrakcją będą liczne pokazy i warsztaty, a wśród nich spotkanie z Agnieszką Rojewską ROJES - Mistrzynią Polski Baristów 2015 i 2016 oraz Mistrzynią Polski Latte Art 2016. Podczas inspirującego szkolenia Agnieszka zaprezentuje wszystkim zainteresowanym techniki dekorowania powierzchni kawy i przekona ich, że wykonanie za pomocą spienionego mleka rysunku kwiatu lub serca jest naprawdę bardzo proste! 

Wszystko to sprawi, że każdy, kto odwiedzi Blue City w dniach 24-26 marca będzie mógł poznać bardzo szeroki wachlarz smaków i w domowym zaciszu przygotować kawę o wyjątkowym charakterze.

 

Zapraszamy na www.bluecity.pl

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij