www.LeggMason.pl z nagrodą za strategię treści

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
www.LeggMason.pl z nagrodą za strategię treści

Serwis internetowy Legg Mason TFI SA, dostępny pod adresem www.leggmason.pl, został wyróżniony w konkursie Sitecore Awards w kategorii Content Management: Best Content Strategy.

Nagrodę przyznano za opracowanie i wdrożenie strategii treści, dzięki której zawartość merytoryczna oraz struktura serwisu skupiona jest na komforcie i potrzebach użytkownika.  

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tegoroczni zwycięzcy w kategorii Best Content Strategy opracowali strategię zawartości stron, pozwalającą na udaną transformację internetowego serwisu korporacyjnego w model zorientowany na potrzeby użytkownika i przyjazny klientowi. www.leggmason.pl został laureatem w tej kategorii jako jedyny serwis z regionu Europy Wschodniej.

Niezmiernie cieszy nas wyróżnienie przyznane serwisowi www.leggmason.pl, szczególnie że wraz z agencją Infinity Group nieustannie pracujemy nad wzbogaceniem jego zawartości oraz rozwojem funkcjonalności. Nagroda jest dla nas tym bardziej wartościowa, ponieważ duży nacisk kładziemy obecnie na optymalizację jego użyteczności oraz tworzenie spersonalizowanej treści dla korzystających z serwisu klientów oraz doradców – mówi Mateusz Szyłko, ekspert Legg Mason TFI SA.

Praca nad projektem była doskonałym doświadczeniem i rozwinięciem kompetencji w dziedzinie budowy nowoczesnej architektury informacji. Wybór systemu Sitecore w znaczący sposób podniósł jakość zaimplementowanego rozwiązania, zapewniając, skalowalność i stabilność platformy. – mówi Jarosław Antychowicz Prezes Zarządu Infinity Group.

Sitecore to międzynarodowa firma, która tworzy nowoczesne systemy zarządzania treścią dla stron internetowych. W konkursie wyłaniane są najlepsze realizacje rozwiązań stworzonych na bazie tego systemu w kilku kategoriach tematycznych na całym świecie. Legg Mason TFI przy uruchomieniu i rozwoju strony www.leggmason.pl współpracuje z agencją Infinity Group.  

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij