LoveBrands Relations dla Zortrax

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
LoveBrands Relations dla Zortrax

Polski producent drukarek 3D, Zortrax, rozpoczął współpracę z LoveBrands Relations, agencją specjalizującą się w tworzeniu i realizacji zintegrowanych strategii marketingowych.

Do zadań agencji będzie należało opracowanie strategii komunikacji korporacyjnej spółki, jej wdrożenie oraz całościowa realizacja. LoveBrands Relations zajmie się budowaniem relacji z dziennikarzami oraz będzie pozycjonować ekspertów Zortrax w mediach.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Cieszymy się, że możemy współpracować z liderami najbardziej innowacyjnych branż. Dlatego jesteśmy dumni z faktu, że spółka Zortrax zaufała nam, powierzając budowę wizerunku firmy. Doskonale rozumiemy wyzwania oraz potrzeby i sposób w jaki Zortax chce pozycjonować swoją markę w mediach – mówi prezes LoveBrands Relations, Dorota Bieniek-Kaska.

Zortrax jest liderem w dziedzinie druku 3D. Firma założona w Olsztynie stworzyła zintegrowane środowisko druku 3D obejmujące autorską drukarkę, oprogramowanie oraz materiały do druku. Spółka oraz jej produkty były wielokrotnie wyróżniana w międzynarodowych konkursach i rankingach m.in. 3D Hubs, czy Design Alive Awards 2014. Zortrax był też pierwszym polskim projektem w serwisie crowdufundingowym Kickstarter, który zakończył się sukcesem. Obecnie zespół Zortrax liczy ponad 80 osób, firma współpracuje z wieloma resellerami, a także posiada pierwszy w Polsce i jeden z pierwszych w Europie salon druku 3D – Zortrax Store w Warszawie.

Z ramienia LoveBrands Relations projekt koordynuje vice prezes i główny strateg, Joanna Niemiec wraz z konsultantem ds. komunikacji, Hubertem Rączkowskim. Czas trwania umowy objęty jest poufnością.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij