Ruszyły zapisy do III polskiej edycji turnieju golfowego Plej WCGC Poland 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyły zapisy do III polskiej edycji turnieju golfowego Plej WCGC Poland 2017

9 i 10 czerwca, na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club, dwuosobowe drużyny firmowe spotkają się w trzeciej edycji Plej WCGC Poland 2017. Uczestnicy zagrają o wyjątkowe nagrody od sponsorów turnieju, a przede wszystkim o wyjazd na światowy finał największego korporacyjnego...

...turnieju golfowego na świecie – World Corporate Golf Challenge. Już dziś można zgłosić się do gry w Plej WCGC Poland 2017 wypełniając formularz rejestracyjny na www.wcgc.pl.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Sponsorem tytularnym i organizatorem wydarzenia jest agencja Plej. Odpowiada za realizację całego turnieju, a także atrakcji towarzyszących, pozyskanie i współpracę ze sponsorami oraz patronami medialnymi, promocję turnieju, działania media relations, a także rejestrację drużyn i kontakt z zawodnikami.

World Corporate Golf Challenge to największy korporacyjny turniej golfowy świata, w którym udział biorą przedsiębiorcy oraz menedżerowie reprezentujący najwyższe szczeble kariery. Uczestniczące w turniejach drużyny reprezentują jednocześnie firmy oraz kraje, z których pochodzą. Nagrodą w polskiej edycji turnieju jest udział w światowym finale WCGC, 21-25 czerwca 2017 roku, który ponownie odbędzie się na polu Oitavos Dunes Golf Course – jednym ze 100 najlepszych na świecie. Obiekt zlokalizowany jest w malowniczej, leżącej nad Oceanem Atlantyckim miejscowości Cascais w Portugalii. W trwającym kilka dni programie, poza dwudniowym turniejem głównym, znajdą się turnieje dla gości, pokazy, przyjęcia koktajlowe oraz uroczysta gala. W rywalizacji udział weźmie około 80 topowych przedstawicieli świata biznesu.

Turniej WCGC Poland 2017 zostanie rozegrany 9 i 10 czerwca na polu golfowym Sobienie Królewskie Golf & Country Club. Towarzysząca wydarzeniu gala wieczorna odbędzie się 9 czerwca w Reducie Banku Polskiego. Ambasadorem Plej WCGC Poland 2017 jest Mateusz Kusznierewicz.

Sponsorami i partnerami polskiej edycji turnieju są: Sobienie Królewskie Golf & Country Club, Auto Idea Mercedes-Benz, Reduta Banku Polskiego, Deli Catering, Legia Warszawa, Rent Design, Ballantine’s, Grupa e4e, Dr Irena Eris, Premium Yachting, FootJoy, Titleist, Bushnell Golf, Akville i Vytautas.

Regulamin turnieju oraz wszystkie informacje dla uczestników znajdują się na www.wcgc.pl.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij