Siła jest kobietą

Siła jest kobietą

Normalne kobiety, matki. Szefowa kuchni, chemiczka, operatorka filmowa. To tylko kilka kobiet, które biorą udział w tym mocno emocjonalnym spocie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania „Empower a woman. Empower a nation” - została stworzona z okazji Międzynarodowego Dnia Praw Kobiet przez ONZ Australia. Ma ona promować działalność na rzecz praw kobiet na całym świecie.

Spot podkreśla znaczenie kobiecej solidarności. Ma na celu uświadomić kobietom, że na ich życie bardzo często mają wpływ ich poprzedniczki – matki, babcie, prekursorki w różnych dziedzinach nauki.

Kreacja podkreśla, jak ważna jest walka o należące się kobietom prawa, szczególnie że wiele z nich nie ma dostępu do podstawowych rzeczy takich jak dach nad głową, prawo do wolności obywatelskiej czy edukacji.

Za kreację spotu odpowiada agencja BMF.

PS

Jeśli chcecie zobaczyć więcej kampanii poruszających kwestie kobiecej siły wejdźcie → tutaj. Przygotowaliśmy przegląd kobiecych kampanii.

PS2

Nie tylko ONZ porusza tę ważna kwestię, jaką jest równość kobiet. Niedawno Nike przygotowało spoty z różnych stron świata mówiące o sile kobiecości. Możecie zobaczyć je tutaj.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij