UX Poland zastąpi Polish IA Summit

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
UX Poland zastąpi Polish IA Summit

Już w 17 i 18 kwietnia, w warszawskim Kinie Praha, odbędzie się największa w Europie Centralnej konferencja dedykowana tematyce User Experience, Interakcji Człowiek - Komputer oraz Architekturze Informacji - UX Poland.

Konferencja UX Poland, powstała na bazie organizowanej w poprzednich latach konferencji Polish IA Summit, w której w ciągu trzech lat wzięło udział ponad 600 uczestników z ponad 100 firm oraz ponad 70 prelegentów z kraju i zagranicy.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Zwiększająca się z roku na rok potrzeba rozwoju wiedzy dotyczącej użyteczności oraz doświadczeń użytkowników, zaowocowała utworzeniem Projektu UX Poland, którego głównym celem jest promocja, ewangelizacja oraz edukacja skierowana zarówno do osób początkujących jak i profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

UX Poland to odpowiedź na coraz większe zainteresowanie tematyką user experience w naszym kraju – mówi Wiesław Kotecki, organizator konferencji. - Po trzech latach tworzenia największej konferencji IA/UX w Europie Centralnej - Polish IA Summit, postanowiliśmy rozwinąć obszar działań i stworzyć projekt, który tematyką znacznie wykracza poza architekturę informacji stanowiąc główne i najważniejsze źródło wiedzy na temat doświadczeń użytkownika. W tym roku, wraz z IAI zorganizowaliśmy World IA Day, organizujemy UX Poland i będziemy wspomagać organizacyjnie lokalne konferencje World Usability Day, które już od kilku lat odbywają się w całej Polsce. W najbliższym czasie uruchomimy również stronę internetową z materiałami z dotychczasowych konferencji.

Co będzie się działo?

Podobnie jak w poprzednich edycjach zaproszono największych światowych ekspertów użyteczności.

Wśród ciekawych gości wystąpią polskie i zagraniczne gwiazdy UX, które rozwijały projekty światowych marek, ale również świetnie zapowiadające się startupy. W warszawskim Kinie Praha zobaczymy między innymi: Chrisa Chandlera z Walt Disney Parks, który opowie o wnoszeniu magii do świata online, Billa W. Scotta z PayPal, który przybliży temat wdrożeń Lean UX, a także Josha Paytona z Huge, Raviego Mynampaty z Harvard Business School, Jeroena Razoux Schultza z TomTom czy Iris Cremers z KLM. Wystąpi także Iann Fenn z Chopstix Media, który zanim rozpoczął współprace dla takich brandów jak: BP, Virgin Media, UKTV, BBC Worldwide dał się poznać jako producent radiowy i komik.

W puli polskich wystąpień będzie równie interesująco. Do najciekawiej zapowiadających się polskich prelekcji niewątpliwie należy wystąpienie Michała Panowicza, który opowie o nowym obliczu mBanku. Równie ciekawie zapowiada się wystąpienie Macieja Bartosiewicza i Marcina Malickiego, którzy opowiedzą o wdrażaniu projektów w sektorze publicznym, natomiast Magdalena Plichta i Joanna Sieniawska opowiedzą o projektowaniu usług telekomunikacyjnych dla najmłodszych. To tylko początek długiej listy wystąpień polskich ekspertów.

Łącznie, w ciągu dwóch dni uczestnicy będą mogli zapoznać się z wiedzą bazującą na doświadczeniu ponad 30 polskich i zagranicznych największych specjalistów UX.

Dlaczego warto?

Organizowane w kwietniu UX Poland to jedyne wydarzenie w Polsce umożliwiające spotkanie się z ekspertami z całego świata UX. To wyjątkowa okazja, aby w jednym miejscu i czasie spotkać ludzi nauki i praktyków, pracujących w różnych środowiskach i obszarach zainteresowań zawodowych od projektowania interakcji, user experience, architektury informacji, systemów IT po przedstawicieli e-commerce, telekomów, sieci społecznościowych, wydawców portali oraz start-upów technologicznych.

To unikalna możliwość dowiedzenia się z pierwszej ręki o wdrożeniach UX realizowanych przez ekspertów w największych światowych firmach.

UX Poland to konferencja umożliwiająca zdobycie wiedzy o największych światowych projektach UX, oraz wykorzystania zdobytej wiedzy we własnych przedsięwzięciach.

Konferencja organizowana jest przez Uselab, przy współpracy CHI Polska.

NowyMarketing jest patronem wydarzenia.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij