Czas na ogród!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Czas na ogród!

Nadszedł czas intensywnych prac ogrodowych i aktywnego wypoczynku na świeżym powietrzu. Sieć multimarketów Jula inspiruje do działania i zadbania o piękny ogród na wiosnę w najnowszej akcji promocyjnej „Czas na ogród!”, która trwa od 7 kwietnia do 7 maja br.

W najnowszej ofercie multimarketów Jula znajdują się wszelkie akcesoria przydatne do ogrodowych zajęć – od wytrzymałych i praktycznych spodni roboczych Bluewear, poprzez myjkę wysokociśnieniową Hamron z przyrządem do mycia tarasów i urocze przenośne grille marki Axley dostępne w trzech wiosennych kolorach, aż po produkty do aranżacji podestów i tarasów – jak np. płytki podłogowe z impregnowanego drewna sosnowego marki Hard Head.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Każdy ogrodnik znajdzie w Jula także odpowiednią do swoich potrzeb kosiarkę, np. kosiarkę spalinową marki Meec. To praktyczny model z centralną regulacją wysokości koszenia, w bardzo atrakcyjnej cenie.

Dla miłośników innych aktywności na świeżym powietrzu Jula przygotowała w specjalnej cenie funkcjonalny stojak na cztery rowery marki Kayoba wykonany ze stali galwanizowanej ogniowo, który uchroni pojazdy przed zadrapaniami, a także pozwoli zachować porządek w ogrodzie.

Więcej produktów oraz inspiracji w „Katalogu wiosennym 2017” dostępnym we wszystkich sklepach Jula oraz w aplikacji mobilnej Jula i na stronie

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij