Mężczyznę wywleczono siłą z samolotu. Linie lotnicze i PR-owy strzał w kolano

Mężczyznę wywleczono siłą z samolotu. Linie lotnicze i PR-owy strzał w kolano

W mediach społecznościowych wirusowo rozprzestrzenił się film, w którym widzimy, jak amerykańskie służby bezpieczeństwa lotniska bezpardonowo wyciągają z samolotu bezbronnego pasażera. Mało tego, ciągną go po pokładzie samolotu.

Lot 3411 z Chicago do Kentucky. Na pokład samolotu wezwano służby porządkowe, które siłą usunęły jednego z pasażerów. Nie mieliśmy tutaj do czynienia z podejrzeniem o terroryzm, czy też posiadanie niedozwolonych substancji. Chodziło o zwolnienie miejsca dla pracowników amerykańskich linii lotniczych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Linie lotnicze United Airlines przez overbooking sprzedały za dużo biletów na lot z Chicago do Louisville i musiały zwolnić miejsca dla czterech pracowników linii. Zgodnie z procedurami, United poprosił ochotników o opuszczenie miejsc za stosowną opłatą, jednak gdy nie znalazł się żaden chętny, linia wytypowała czterech pasażerów. Jeden z nich, tłumacząc się tym, że jest lekarzem i musi zobaczyć się ze swoimi pacjentami w poniedziałek rano, odmówił opuszczenia miejsca. Mimo to został wyciągnięty ze swojego fotela siłą i wywleczony za ręce z samolotu.

Nagranie całego zajścia, wrzucił do sieci inny pasażer samolotu. Film, który został udostępniony za pomocą Facebooka, bije rekordy popularności. Obejrzało go już prawie 6,5 mln internautów.

United Airlines wydało oświadczenie, w którym tłumaczy, że lot 3411 był przeładowany, w związku z czym musieli podjąć tego typu środki. Jednocześnie przeprosili za zaistniałą sytuację.

Media społecznościowe zawrzały. Ludzie masowo reagują na zachowanie linii. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij