„Geniusz” w najnowszej kampanii reklamowej Mindshare Polska dla kanału National Geographic

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
„Geniusz” w najnowszej kampanii reklamowej Mindshare Polska dla kanału National Geographic

15 kwietnia ruszyła kolejna, szeroko zakrojona kampania reklamowa Mindshare Polska dla FOX Networks Group Poland. Produkcja National Geographic – serial fabularny „Geniusz” – zadebiutuje na szklanym ekranie już w najbliższą niedzielę (23 kwietnia) o godz. 21:30.

Dziesięcioodcinkowa seria opowiada o życiu najbardziej rozpoznawalnego fizyka i naukowca wszech czasów, buntownika i geniusza Alberta Einsteina.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania promująca pierwszy serial fabularny stacji „Geniusz” obejmuje telewizję, radio oraz Internet, a wraz z nim kampanię video, social media i szereg wspierających działań kontekstowych. Spoty reklamowe emitowane będą na antenach Polsatu oraz wybranych stacji tematycznych, a także w radio RMF FM i RMF Classic. Reklamy serialu „Geniusz” pojawią się na nośnikach OOH oraz w wybranych tytułach prasowych.

W ramach niestandardowych działań komunikacyjnych Mindshare Polska wspólnie z University of Cambridge przeprowadził analizę psycholingwistyczną opartą o porównanie ponad 5 tysięcy słów pochodzących z listów Einsteina z ponad 53 tysiącami słów i fraz 70 tysięcy użytkowników Facebooka. Badanie pozwoliło nakreślić cechy, które charakteryzują osoby w „typie geniusza”. Wyniki porównania wskazują, że osoby podobne do Einsteina lubią seriale takie, jak: „Dexter”, „House”, „Teorie wielkiego podrywu” czy „Grę o tron”, słuchają muzyki Coldplay, Muse, The Killers, chętnie sięgają po literaturę historyczną i komedie, bywają na koncertach rockowych i na kawie w Starbucksie. Cechy charakterystyczne dla typu osobowości Einsteina to: otwartość, ekstrawertyzm, sumienność, ugodowość, ale także neurotyczność.

Światowa premiera serialu National Geographic już 23 kwietnia w 171 krajach i 45 wersjach językowych. Seria została wyprodukowana przez wytwórnię Fox 21 Television Studios we współpracy ze spółką Imagine Television i OddLot Entertainment. Za planowanie i zakup mediów dla kanałów z portfolio FOX Networks Group Poland – National Geographic, Nat Geo People, Nat Geo Wild oraz FOX i FOX Comedy – od stycznia br. odpowiada dom mediowy Mindshare Polska.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij