Marek Kopeć mianowany Group Director Product w Ringier Axel Springer Media AG

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Marek Kopeć mianowany Group Director Product  w Ringier Axel Springer Media AG

Z dniem 1 maja 2017 r. Marek Kopeć obejmuje stanowisko Group Director Product w Ringier Axel Springer Media AG. Równocześnie będzie pełnił funkcję Dyrektora Departamentu Rozwoju Produktu Grupy Onet- RAS Polska.

Marek Kopeć przejmuje obowiązki od Wojciecha Urbańskiego, który rozstaje się z firmą na własne życzenie. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Marek Kopeć będzie odpowiedzialny za zarządzanie zespołem Product Ownerów i projektantów UX oraz rozwój produktów w całej grupie RASMAG. Bezpośrednim przełożonym Marka będzie Jovan Protic, Group Director Publishing w Ringier Axel Springer Media AG i COO Grupy Onet-RAS Polska. 

Mark Dekan, CEO Grupy Onet-RAS Polska: „Marek Kopeć świetnie zna spółkę oraz nasze wymagania odnośnie produktów. Dzięki jego szerokiej wiedzy branżowej, jak również znajomości oczekiwań użytkowników i klientów, z pewnością znacząco przyczyni się do dalszego rozwoju oferowanych przez nas produktów i usług. Chciałbym również podziękować Wojciechowi Urbańskiemu za jego dotychczasowe zaangażowanie i życzę mu dalszych sukcesów.” 

Marek Kopeć jest związany z firmą od 2007 roku, kiedy to dołączył do zespołu Dziennika jako fotoedytor. Następnie został zastępcą działu foto, gdzie zajmował się integracją działów foto Dziennika i serwisu dziennik.pl. Od 2009 roku odpowiedzialny za rozwój internetowy marki Fakt jako Project Manager oraz Product Manager. Od 2015 roku pełnił kierowniczą rolę w dziale produktu grupy Onet-RAS Polska, jako Group Product Owner liderując zespołowi budującemu serwisy horyzontalne. Od 2016 roku odpowiedzialny także za rozwój strony głównej Onetu. 

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij