Maciej Bidacha Communications & Business Directorem w agencji mediowej Mediavest

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Maciej Bidacha Communications & Business Directorem  w agencji mediowej Mediavest

Maciej Bidacha objął stanowisko Communications & Business Directora w agencji mediowej Mediavest. Jako szef zespołu pracującego dla Grupy Żywiec SA będzie dbał o wysokie standardy merytoryczne rekomendacji strategicznych i jakość bieżącej obsługi klienta.

Maciej Bidacha ma dziesięcioletnie doświadczenie w tworzeniu strategii i optymalizacji ROI komunikacji marketingowej. Przeprowadził szereg zintegrowanych kampanii reklamowych wykorzystujących nowoczesne narzędzia i kanały komunikacji (content marketing, marketing efektywnościowy, programmatic, multiscreen, mobile i media społecznościowe).

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Przez ostatnie siedem lat pracował w domu mediowym Mediacom Warszawa. Ostatnio na stanowisku Associate Directora kierował pracą zespołu obsługującego Polpharmę. Wcześniej przez kilka lat obsługiwał marki Grupy Volkswagen. Współpracował ponadto z takimi klientami jak Akzo Nobel i Costa Coffee. Karierę mediową rozpoczynał w agencji Starcom. Ukończył studia na kierunkach: Metody ilościowe w ekonomii i systemy informacyjne w Szkole Głównej Handlowej oraz Makroekonomia na Uniwersytecie Jana Gutenberga w Moguncji.

Maciej Bidacha, przejmuje obowiązki Dominiki Sadlak, Communications & Business Directora w agencji Mediavest, która rozpoczęła urlop macierzyński.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij