Dawid Napierała z DDS Poland wśród finalistów Papaya Young Directors

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Dawid Napierała z DDS Poland wśród finalistów Papaya Young Directors

Ponad tysiąc zgłoszeń i tylko 20 młodych, uzdolnionych twórców, którzy przechodząc do drugiej tury prestiżowego konkursu Papaya Young Directors, dostali szansę stworzenia spotów reklamowych dla największych marek na podstawie nadesłanych wcześniej, autorskich eksplikacji reżyserskich.

Wśród finalistów pierwszej części konkursu jest Dawid Napierała, Art Director w agencji marketingowej DDS Poland i współwłaściciel trójmiejskiego domu produkcyjnego G58.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W lutym rozpoczęła się IV edycja Papaya Young Directors, jedynego w Polsce konkursu, który umożliwia młodym twórcom i reżyserom w wieku od 18 do 35 roku życia realizację krótkiego filmu dla wybranej marki. Zadaniem artystów było przygotowanie eksplikacji reżyserskich dla tegorocznych sponsorów, wśród których znalazło się: Allegro, Black Red White, Rossmann czy Hortex, i pokonanie silnej konkurencji. Spośród ponad tysiąca zgłoszeń jury konkursu, w którym zasiadają przedstawiciele branży filmowej (w tegorocznej edycji m.in.: Kasia Adamik czy Olga Frycz) i kreatywnej, wybrało 20 najlepszych pomysłów. Wśród nich propozycję Dawida Napierały dla MasterCard.

Wyróżnienie mojej pracy przez tak znakomite grono ekspertów uważam za spore osiągnięcie, tym bardziej, że jestem jedynym finalistą konkursu z Pomorza. Co roku uzdolnieni młodzi ludzie mają szansę na realizację niesamowitych, twórczych pomysłów. Cieszę się, że w tym roku do nich dołączę i przedstawię swój pomysł na kampanię reklamową dla MasterCard – mówi Dawid Napierała, Art Director DDS Poland i współwłaściciel G58, jednej ze spółek znajdujących się w portfolio DDS Poland.

Realizacje, na których cele każdy z wybranych reżyserów otrzymał wsparcie finansowe i produkcyjne, będzie można zobaczyć już niedługo. Gala finałowa Papaya Young Directors, premiera konkursowych filmów i ogłoszenie laureatów odbędą się 7 czerwca br.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij