Monika Matysiak wzmacnia dział Social Media w INSIGNII

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Monika Matysiak wzmacnia dział Social Media w INSIGNII

Monika Matysiak dołączyła do zespołu odpowiedzialnego w agencji INSIGNIA za działania z zakresu social media. Objęła stanowisko Social Media Specialist.

 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Działając w branży marketingowej od ponad dwóch lat, spełnia swoje pasje. Social media i kampanie reklamowe nie mają przed nią żadnych tajemnic. Specjalizuje się w branży modowej, lecz z ogromnym zaangażowaniem podbija także inne dziedziny.

Pracowała z takimi markami jak: Grupa PSB, Bell, Miraculum, PRIMAMODA, Fashion Magazine oraz Akademickie Inkubatory Przedsiębiorczości. Poprzednio pełniła funkcję Community Managera w click community.

Monika jest jedną z najlepszych specjalistek w zakresie social media, z którą miałam okazję pracować, stąd też decyzja o dołączeniu jej do naszego zespołu. Świetnie radzi sobie z tematami w każdej branży i jest prawdziwą ekspertką w zakresie kanałów komunikacji dla trudnej grupy millennialsów. Podchodzi do komunikacji nieszablonowo, co jest tak ważne w czasach, kiedy każda reklama, nawet w social mediach, jest pomijana. Bardzo cieszę się, że mamy na swoim pokładzie tak zaangażowaną i doświadczoną specjalistkę, która po prostu żyje swoją pracą – komentuje Anna Ortman, Social Media Manager, INSIGNIA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij