The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
The Color Run by Skittles pokoloruje Warszawę!

„Najszczęśliwsze 5 kilometrów na świecie” wraca do Warszawy. 25 czerwca stolicę opanuje rzesza pokrytych kolorowymi barwnikami biegaczy, tłumy młodych ludzi i rozbiegane rodziny – to wszystko w ramach The Color Run by Skittles. Miasto będzie trzecim punktem na tegorocznej trasie wydarzenia.

Zapisy na bieg cały czas trwają!

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Po udanych edycjach The Color Run w 2015 i 2016 roku, „najszczęśliwsze 5 km na świecie” wraca do Warszawy. Stolica kraju dołącza tym samym już trzeci rok z rzędu do ponad 300 miejsc na świecie, w których organizowane jest The Color Run. W tym roku wydarzenie zostało objęte Patronatem Honorowym Prezydenta m.st. Warszawy. Miasto jest też Partnerem Strategicznym biegu. 

– W naszym mieście rokrocznie odbywa się kilkaset biegów. Trudno jednak znaleźć drugi równie oryginalny, kolorowy i radosny jak ten. Bardzo się cieszę, że The Color Run po raz kolejny zagości w stolicy. Mam nadzieję, że udział w tym wydarzeniu da warszawiakom pozytywny impuls do działania na wiele kolejnych dni – mówi Hanna Gronkiewicz-Waltz, Prezydent m.st. Warszawy. 

The Color Run już od pierwszej edycji zdobyło serca warszawiaków. W dwóch dotychczasowych biegach zorganizowanych w Warszawie udział wzięło około 20 tysięcy osób. Impreza zawdzięcza swoje powodzenie niezwykłym kolorowym barwnikom, którymi co kilometr obsypywani są na trasie uczestnicy ubrani w białe koszulki. Barwniki są naturalne i bezpieczne, ponieważ są zrobione na bazie skrobi kukurydzianej. Bez trudu można je zmyć wodą. Cechą, która odróżnia The Color Run od zwykłych biegów ulicznych, jest również to, że nie obowiązuje tutaj pomiar czasu, a w imprezie udział mogą wziąć całe rodziny – dla dzieci w wieku do 10 lat udział jest bezpłatny.

Każdego roku impreza ma inny motyw przewodni. Tegoroczna edycja nosi nazwę „The Color Run Dream Tour by Skittles”. Na trasie biegu, oprócz kolorowych stacji, znajdzie się też specjalna strefa z pianą. W tym roku sponsorem tytularnym jest marka kolorowych cukierków Skittles®. 

– Skittles® to marka, która kojarzy się z niezwykłymi smakami i kolorami, ale też z eksplozją radości i pozytywnym nastawieniem. Właśnie taki jest nasz bieg – nikt się tu nie ściga, a uczestnicy imprezy rywalizują jedynie o to, kto dotrze do mety bardziej pokolorowany – mówi Sandra Gruszczyńska, dyrektor biegu. 

Po najszczęśliwszych 5 km na świecie, na kolorowych biegaczy czekać będzie mnóstwo rozmaitych atrakcji w specjalnej strefie Skittles®. Swoje animacje przygotowali także pozostali Partnerzy Biegu. Organizatorzy zapraszają też na festiwal z energetyczną muzyką. 

Warszawa jest partnerem strategicznym The Color Run by Skittles.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij