Jak skutecznie sprzedać swoją wizję? Warsztaty o prezentacji projektu w katowickim Idea Hub

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Jak skutecznie sprzedać swoją wizję? Warsztaty o prezentacji projektu w katowickim Idea Hub

Jak zaplanować prezentację projektu? W jaki sposób wyselekcjonować najważniejsze informacje oraz przedstawić je w sposób ciekawy i przejrzysty dla odbiorcy? Już 25 maja w katowickim Idea Hub tajniki skutecznych prezentacji handlowych zdradzi Oskar Rak – właściciel agencji goodkloo, który zdobywał...

...doświadczenie przy projektach dla globalnych liderów technologicznych, takich jak Microsoft czy IBM.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Podczas szkolenia „Jak skutecznie zaprezentować ofertę handlową ? – poznaj pięć złotych zasad prezentacji" uczestnicy dowiedzą się jak w jaki sposób zaplanować prezentację oraz jak zainteresować odbiorców przedstawianymi danymi. W trakcie spotkania omówione zostanie pięć zasad tworzenia dobrej prezentacji oraz materiałów wizualnych. Warsztaty nie zostaną pozbawione zadań praktycznych! Uczestnicy będą mogli wykazać się kreatywnością podczas case study, przedstawiając przykładowe prezentacje ofert handlowych oraz odpowiadając na pytania zaplanowane w ramach podsumowania spotkania.

Warsztaty skierowane są do startupowców, przedstawicieli handlowych oraz osób zainteresowanych tematyką prezentacji.

Szkolenie poprowadzi Oskar Rak – właściciel agencji strategiczno-kreatywnej goodkloo, który doświadczenie zdobywał przy projektach dla korporacji technologicznych, takich jak Microsoft czy IBM, jak również dla mikroprzedsiębiorstw oraz organizacji pozarządowych. W wolnych chwilach dzieli się swoją wiedzą na blogu oscarrak.pl oraz na podcaście Patrzymy Szerzej.

Spotkanie odbędzie się 25 maja (czwartek) w godzinach 18.00-19.30 w katowickim Idea Hub – bezpłatnej przestrzeni coworkingowej usytuowanej w Silesia City Center, przy ulicy Chorzowskiej 107 w Katowicach.

Warsztaty są bezpłatne, ilość miejsc jest ograniczona do 10. O udziale w spotkaniu decyduje kolejność zgłoszeń. Zapisy prowadzone są przez stronę.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij