Michał Stradomski dyrektorem handlowym w SEO4.net

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Michał Stradomski dyrektorem handlowym w SEO4.net

Nowo utworzone stanowisko dyrektora handlowego w agencji SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja objął Michał Stradomski. Jest to efekt rozszerzenia oferowanych usług i powiększenia zespołu.

Głównym zadaniem Stradomskiego będzie stworzenie nowej strategii sprzedaży dla klientów e-commerce. Obejmie również nadzór nad zespołem accountów i new business.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

- Uruchomiliśmy nową usługę, polegającej na pozycjonowaniu fraz z "długiego ogona". Samo rozwiązanie jest autorskie, ale pomysł na wzrost ruchu w sklepach internetowych w oparciu o "long tail" nie jest nowy. Teraz pozostaje przekonać do tego sposobu rynek - komentuje nowe wyzwania Stradomski.

Stradomski przez ostatnie pół roku pracował w SEO4.net na stanowisku Key Account Sales Managera. Wcześniej był odpowiedzialny za sprzedaż m.in. w agencjach AdHorizon i Waynet. W wolnym czasie śpiewa w zespole rockowym Lethe.

SEO4.net Pozycjonowanie i Optymalizacja działa na rynku od 2006 roku. Posiada status Partnera Google i specjalizuje się w pozycjonowaniu, optymalizacji, tworzeniu stron, prowadzeniu audytów oraz różnego rodzaju działaniach promocyjnych w internecie.

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij