Malwina Wędzikowska nagrodzona za kostiumy do reklamy Allegro!

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Malwina Wędzikowska nagrodzona za kostiumy do reklamy Allegro!

W miniony piątek w Teatrze Polskim w Warszawie odbyła się gala wręczenia nagród w konkursie KTR organizowanym przez Stowarzyszenie Komunikacji Marketingowej SAR. W kategorii „Warsztat Audio Video” główną nagrodę za kostiumy do reklamy Allegro otrzymała Malwina Wędzikowska...

...  kostiumograf reklamowy, filmowy i telewizyjny.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Reklama „Bal” to kolejny spot Allegro z serii „Czego Szukasz?”, który pokazuje wyjątkową więź między matką, a córką. Twórcy postanowili pokazać uroki oraz trudy macierzyństwa poprzez historię matki, która stara się znaleźć swojej córce oryginalny strój na szkolny bal przebierańców.

Spot reklamowy „Bal” w kategorii „Warsztat Audio Video” i kreację kostiumów przez Malwinę Wędzikowską doceniono „Za nadzwyczajną konsekwencję w teoretycznie nieograniczonym doborze stylów, w doborze kolorystyki materiałów i krojów, która ożywiła postacie oraz nadała im wiarygodności i charakteru. Za wykreowanie prawdy oraz naturalności w świecie balu przebierańców. Za uniesienie dramaturgii całego filmu. Za całkowicie nowe znaczenie słów: film kostiumowy.”

Dla Malwiny Wędzikowskiej nagroda w tak prestiżowym konkursie to ogromne wyróżnienie:

„Jestem bardzo szczęśliwa i wzruszona nagrodą, która jest dla mnie uhonorowaniem 17 lat pracy w reklamie. I bardzo mnie cieszy, że odebrałam nagrodę właśnie za kampanię Allegro. Nawet najlepsze kostiumy same nie opowiedzą historii, ale najlepsza historia uszyje kostiumy sama. Tak właśnie było w tym przypadku. Cudowna opowieść z pointą, która wyciśnie łzy z największego twardziela. Cieszę się, że mogłam być częścią tej przygody”.

W zeszłym roku w kategorii „Warsztat Audio Video” Klub Twórców Reklamy nie przyznał żadnej nominacji. W tym roku przekazując najwyższy laur Malwinie Wędzikowskiej organizatorzy podkreślili, że złota nagroda jest doskonałym wkładem w uświadomienie branży reklamowej, jak powinna wyglądać kreacja kostiumów.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij