Justyna Fabisiak i Filip Morawski w endorfina events

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Justyna Fabisiak i Filip Morawski w endorfina events

Do zespołu Agencji Eventowej Roku wg Millward Brown oraz Media i Marketing Polska – endorfina events dołączyli Justyna Fabisiak na stanowisku creative director oraz Filip Morawski w roli senior project managera.

Justyna Fabisiak objęła nowoutworzone stanowisko szefa działu kreacji w endorfina events, zarządza kilkuosobowym zespołem, w tym studiem 2D i 3D. 

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Filip Morawski dołączył do jednego z trzech zespołów produkcyjnych w endorfina events, odpowiedzialny jest za produkcję wydarzeń dla kluczowych klientów agencji.

Jestem przekonany, że zatrudnienie Justyny i Filipa przełoży się na jeszcze wyższą jakość realizowanych przez nas projektów. Oboje maja bardzo duże doświadczenie w event marketingu, co sprawia, że nasz zespół jest mocniejszy – mówi Michał Kaleta, dyrektor zarządzający i partner w endorfina events. 

Justyna Fabisiak jest absolwentką dziennikarstwa i komunikacji społecznej. Z branżą eventową związana od 2010 roku. Zaczynała w agencji endorfina events, gdzie zdobywała doświadczenie jako producent. Przez ostatnie 4 lata związana była z agencją MyPlace, gdzie z działu produkcji przeszła do kreacji, w konsekwencji obejmując stanowisko creative director. Dotychczas realizowała projekty m. in. dla: Pernod Ricard, PZU, Axel Springer, Totalizator Sportowy, Leroy Merlin, PKO, BZWBK, Weil i wiele innych. Prywatnie kocha podróże szczególnie te dalekie, najlepiej bez planu, ale z mężem. Stara się trzymać jednej zasady: w życiu warto doświadczać a nie posiadać. 

Filip Morawski z branżą eventową jest związany od 10 lat. Doświadczenie zawodowe zdobywał w trakcie współpracy z agencjami eventowymi takimi jak EM LAB czy Defacto. Realizował wydarzenia m.in. dla BGŻ, Vision Express, Kamis, LuxMed, Goodyear, Coca Cola, Mazda, Nissan, Ergo Hestia, Bridgestone, czy Volvo. Na swoim koncie ma również udział w organizacji Konferencji Narodów Zjednoczonych ONZ. Prywatnie zajmuje go sport i motoryzacja. W wolnym czasie przygotowuje się do zawodów triathlonowych z cyklu Iron Man w Nicei.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij