Kolejne wzmocnienia w Open Gate

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kolejne wzmocnienia w Open Gate

Do zespołu agencji dołączyli Martin Szczerbiński oraz Kamil Małecki.

Martin z branżą telewizyjną i reklamową związany jest od ponad 10 lat. Po studiach na Uniwersytecie Śląskim, na kierunku -organizacja produkcji filmowej i telewizyjnej rozpoczął pracę w Telewizji Polsat na stanowisku kierownika produkcji.Realizował takie projekty: Jak Oni Śpiewają, Muzodajnia Gwiazd, Sylwestrowa Moc Przebojów, Mikołajkowy Blok Reklamowy, Must Be The music. Zajmował się koordynacją emisyjną materiałów multimedialnych, m.in. dla: mBank, Sephora, DunkinDonuts. W agencji Open Gate będzie odpowiadał za produkcję i koordynację działań dla takich marek jak PLAY oraz UPC w obszarze Digital Signage. Będzie również zajmował się rozwojem wirtualnej postaci Interactive Person.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kamil związany z branżą reklamową jako Motion Designer, pracował dla takich Klientów jak: Mlekovita, Orange, PKO BP, Eutel i będzie wsparciem dla działu Motion Design przy projektach video-animacyjnych dla takich marek jak Cinema City, LeasePlan Polska oraz PLAY i wiele innych.

Zespół Open Gate liczy 28 osób i działa w obszarze obsługi i planowania kampanii Social Media, kampanii internetowych oraz animacji produktowych Digital Signage rozwija też własne narzędzia do optymalizacji kampanii online jak i tworzenia dedykowanych rozwiązań dla klientów. 

Agencja planuje dalszą rekrutacje.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij