Boschmeni w kampanii „Supermoc w Twoim domu”

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Boschmeni w kampanii „Supermoc w Twoim domu”

„Supermoc w Twoim domu” to kampania, której celem jest promocja odkurzaczy linii ProPower charakteryzujących się wyjątkową mocą 2500 W. W ramach prowadzonych działań agencja interaktywna INSIGNIA realizuje koncepcję, której bohaterami są, stworzone na potrzeby kampanii, zabawne rodziny Boschmenów.

Na potrzeby akcji promocyjnej odkurzaczy Bosch ProPower agencja INSIGNIA przygotowała krótkie  filmy reklamowo - viralowe pt. „Z kamerą u Boschmenów”. Kim są Boschmeni? To ludzie, którzy znają sprawdzone sposoby na domowe porządki. Rodzina tradycyjnych Górali , nowoczesnych  Artystów oraz Boschmenów z Wielkiego Miasta opowiada, jak w wiosennych porządkach pomaga im  odkurzacz Bosch ProPower.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Kampania internetowa, obok filmów, obejmuje także działania w mediach społecznościowych. W ramach akcji realizowany jest również konkurs, w którym można wygrać  5 000 zł oraz odkurzacze Bosch ProPower. W konkursie, dzięki specjalnej aplikacji, internauci będą mogli stworzyć swoją własną wersję filmów i rodzinę Boschmenów. Jak informuje agencja INSIGNIA, aplikacja „Wielkie porządki u Boschmenów” korzysta z najlepszych wzorców animacji "wycinankowej", oddając hołd klasykom gatunku.

- Dzięki tej kampanii chcemy w humorystyczny sposób zachęcić mężczyzn do zaangażowania się w domowe porządki. To właśnie dzięki naszym urządzeniom  każdy mężczyzna w polskim domu może stać się Boschmenem – mówi Hanna Stajuda, Senior Brand Manager w firmie BSH Sprzęt Gospodarstwa Domowego.

 Za strategię i realizację działań z Boschmenami  odpowiada agencja INSIGNIA. Kampania potrwa 8 tygodni i obejmuje social media i dedykowany serwis.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij