Rusza WP brand studio, wewnętrzna agencja content marketingowa w strukturach GWP

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Rusza WP brand studio, wewnętrzna agencja content marketingowa w strukturach GWP

WP brand studio wspiera marketerów w realizacji ich strategii komunikacji, w oparciu o content marketing i reklamę natywną. Specjalizuje się w rozwiązaniach bazujących na unikalnych treściach i formatach reklamowych, które angażują i budują emocjonalną więź z konsumentami na poszczególnych...

...etapach ścieżek zakupowych.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Za tworzenie i jakość treści o różnorodnej formie na potrzeby strategii komunikacji marek odpowiadają stratedzy kontentu dedykowani poszczególnym obszarom tematycznym GWP min. styl życia, motoryzacja, technologie, biznes i finanse, kulinaria, turystyka. Twórcami kontentu są również dziennikarze i redaktorzy z Wirtualnej Polski, jak i zewnętrzni autorzy, influencerzy, blogerzy oraz eksperci rynkowi z którymi współpracuje WP brand studio.

Nasz zespół to nie tylko pasjonaci ale też osoby z wieloletnim doświadczeniem nie tylko reporterskim i dziennikarskim ale również marketingowym. Posiadamy solidne know-how i pionierskie na polskim rynku struktury. Oprócz strategów kontentu, product managerów, copywriterów i grafików współpracujemy z doświadczonymi twórcami treści, dziennikarzami i influencerami. Stawiamy na nowoczesny storytelling - przez treści natywne, wideo i inne formy contentu oraz ich skuteczną dystrybucję z powodzeniem osiągamy założone KPI naszych klientów – mówi Łukasz Szymański, Dyrektor WP brand studio.

WP brand studio oferuje kompleksowe rozwiązania dla marek od strategii content marketingowych opartych o nowoczesny storytelling przez natywne formaty reklamowe dopasowane do poszczególnych branż i etapów ścieżki zakupowej aż do produkcji i dystrybucji treści do odbiorców. Kampanie realizowane przez WP brand studio mają napędzać dzisiejszą komunikację marek z odbiorcami, pogłębiać ich interakcję, m.in. dzięki wysokiej jakości treściom, nowatorskim narzędziom Big Data, szerokim możliwościom dystrybucji (online, TV, radio internetowe) umożliwiającym wysokie zasięgi . W skład portfolio WP brand studio wchodzi przeszło 20 formatów natywnych i content marketingowych, dopasowanych do poszczególnych branż naszych klientów.

Grupa WP jest nowoczesnym wydawcą, który cały czas uważnie obserwuje trendy i dynamicznie adaptuje swoją ofertę do potrzeb rynku. Content Marketing, reklama natywna czy influencer marketing to rozwiązania, o których skuteczności mówi wysokie zainteresowanie marketerów w Polsce i na świecie oraz potwierdzają nasze liczne realizacje dla klientów. W samym 2017 roku zrealizowaliśmy już ponad 200 projektów kontentowych i około 100 projektów, w których trzonem strategii stanowi content marketing. – dodaje Szymański.

Za WP brand studio w strukturach Grupy Wirtualna Polska odpowiada Łukasz Szymański, dyrektor WP brand studio. Posiada on wieloletnie doświadczenie w tworzeniu i wdrażaniu w struktury wydawców natywnych form przekazu oraz rozwiązań z zakresu content marketingu.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij