11 GB za 8 zł w ramach Vikejszyn

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
11 GB za 8 zł w ramach Vikejszyn

Mobile Vikings wraca ze swoją wakacyjną ofertą promocyjną - Vikejszyn. Do zgarnięcia 11 GB za jedyne 8 zł. Dzięki dodatkowej paczce internetu użytkownikom nie zabraknie gigabajtów na dzielenie się wrażeniami z wyjazdu ze znajomymi, jak i na bieżące monitorowanie sytuacji zza szybki smartfona.

Wakacje startują lada dzień, dlatego Mobile Vikings, z myślą o urlopowych planach swoich użytkowników, po raz kolejny uruchamia ofertę VIKejszyn – 11 GB za 8 zeta. Promocja ważna jest od 28 czerwca do 31 sierpnia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Tak jak w ubiegłym roku pakiet będzie można zakupić ze środków dostępnych na karcie Vikinga. Wystarczy, że użytkownik zaloguje się na swoje konto na stronie internetowej www.mobilevikings.pl lub aktywuje ofertę przy pomocy aplikacji Mobile Vikings – Viking App.

Jednorazowa promocja jest ważna na terenie Polski przez 31 dni od momentu aktywacji. Można także przedłużyć jej ważność doładowując swoje konto w ciągu 31 dni.

Wakacje to czas, w którym dodatkowe gigabajty z pewnością przydadzą się naszym Vikingom. Transferu wystarczy na wysyłanie snapów, przeglądanie i wrzucanie fotek na Insta, scrollowanie fejsa i całą masę innych rzeczy. Jesteśmy operatorem, który od zawsze mocno stawia na internet, dlatego kiedy tylko jest na to okazja proponujemy swoim użytkownikom nowe, lepsze warunki korzystania z naszych usług. Liczymy na to, że paczka 11 GB za 8 zł, tak jak w ubiegłym roku, będzie się cieszyć dużą popularnością” - mówi Bartek Grabowski, Dyrektor ds. Marketingu Mobile Vikings.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij