Ruszyło Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ruszyło Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017

Od początku lipca br. w Sopocie i Zakopanem działa Visa Kino Letnie, w ramach którego widzowie mogą codziennie uczestniczyć w bezpłatnych projekcjach filmowych. Dodatkowo w środy i czwartki specjalne seanse odbywają się w Giżycku.

To 10. jubileuszowa edycja najdłuższego wakacyjnego festiwalu filmowego, który co roku przyciąga tłumy widzów. Poza wsparciem kina pod chmurką, w okresie wakacyjnym Visa będzie intensywnie popularyzować płatności bezgotówkowe we wspomnianych miastach, m.in. poprzez promocje powiązane z płatnościami za wybrane atrakcje turystyczne.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Chcemy, aby tegoroczne lato było dla konsumentów odwiedzających Sopot, Zakopane i Giżycko pełne emocji. Program Visa Kina Letniego gwarantuje niezapomniane chwile – oglądanie najlepszych filmów w wyjątkowych okolicznościach, jakie zapewnia każda z lokalizacji festiwalu, z pewnością przyniesie wszystkim wiele radości. Dodatkową atrakcję stanowić będą działania na rzecz promowania płatności bezgotówkowych z Visa, które przeprowadzimy w każdym z tych miast” – komentuje Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Podczas uroczystej inauguracji festiwalu, która odbyła się w pierwszy weekend lipca w Sopocie, został ogłoszony zdobywca tegorocznego Diamentowego Klapsa Filmowego. Tym prestiżowym wyróżnieniem uhonorowano wybitnego aktora – Macieja Stuhra.

Visa Kino Letnie w Sopocie usytuowane jest na słynnym molo, a w Zakopanem na Kulturalnym Placu Niepodległości z widokiem na Giewont – nieopodal popularnych Krupówek. Seanse festiwalowe w Giżycku odbywają się w Ekomarinie nad jeziorem Niegocin, przy czym filmy można tu oglądać nawet z przycumowanych do mariny jachtów. W każdej z lokalizacji kino będzie działać do 31 sierpnia br.

W poszczególne dni tygodnia w kinie letnim wyświetlane trasą filmy z innej kategorii tematycznej, np. wtorki poświęcone będą kinu europejskiemu, czwartki – kinu polskiemu, a w soboty do obejrzenia będą produkcje oscarowe. W repertuarze znajdą się m.in. „Julieta” – najnowszy film Almodovara, tegoroczny zdobywca Oscara za najlepszy film – „Moonlight”, blockbuster „Jurassic World” czy ostatni film Andrzeja Wajdy „Powidoki” z fantastyczną rolą Bogusława Lindy. Szczegółowy repertuar znajduje się na stronie. Oglądanie filmów w ramach festiwalu Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 jest bezpłatne; w Sopocie obowiązuje jedynie bilet na molo.

Dodatkowo w ramach dwumiesięcznej imprezy w Sopocie działać będzie kawiarnia festiwalowa na molo, w Zakopanem miasteczko filmowe zlokalizowane obok kina letniego, a w Giżycku centrum festiwalowe w niedawno otwartym kinie „Nowa Fala”. Widzowie mogą również głosować w Plebiscycie Publiczności na najlepszy film festiwalu i wygrywać atrakcyjne nagrody.

Jesteśmy szczęśliwi, że wraz z Visa rozpoczynamy nowy etap festiwalu, w odświeżonej formule. Międzynarodowa działalność sponsora tytularnego dodaje międzynarodowego charakteru naszemu wydarzeniu, nie tylko poprzez zagraniczny repertuar, ale też fakt, że wszystkie polskie filmy będą wyświetlane z angielskimi napisami, dzięki czemu festiwal stanie się atrakcyjny również dla zagranicznych turystów, odwiedzających najpopularniejsze w Polsce wakacyjne lokalizacje” – mówi Paweł Adamski, twórca i organizator festiwalu.

Visa Kino Letnie Sopot-Zakopane 2017 zastąpi w czasie wakacji Objazdowe Kino Visa, które od lutego podróżuje po Polsce, odwiedzając miejscowości, w których nie ma kin. Do tej pory Objazdowe Kino Visa przejechało ponad 15 tys. kilometrów, docierając do 60 lokalizacji w 15 polskich województwach. W ramach projektu odbyło się dotychczas ponad 500 seansów, w których udział wzięło niemal 40 tys. widzów. Bilety do Objazdowego Kina Visa są o połowę tańsze, gdy widzowie opłacają je kartami Visa. Taki sam rabat obowiązuje przy płatności z Visa za zestawy w barku kinowym. Dodatkowo użytkownicy kart Visa mają możliwość dokonania rezerwacji najlepszych miejsc na sali oraz otrzymują pierwszeństwo wejścia do kina. Po wakacjach Objazdowe Kino Visa wróci na trasę i odwiedzi kolejne miejscowości.

Równolegle z zaangażowaniem w letnie kino w Sopocie, Zakopanem i Giżycku, Visa będzie intensywnie promować płatności bezgotówkowe w tych kurortach. Płacąc kartą Visa za wybrane atrakcje turystyczne w poszczególnych miastach, konsumenci będą mogli liczyć na korzystne rabaty.

Planujemy szereg promocji i atrakcji dla konsumentów odwiedzających Sopot, Zakopane i Giżycko. Chcemy przekonać ich, że podczas wakacji również mogą wygodnie, szybko i bezpiecznie płacić kartą Visa – nie tylko za zakupy, ale także za atrakcje turystyczne” – zapowiada Adrian Kurowski, dyrektor Visa w Polsce.

Visa poinformuje o szczegółach wakacyjnych promocji oraz nowych miejscach akceptacji w stosownym czasie w osobnym komunikacie prasowym.

Zapraszamy na lato pełne filmowych emocji!

Szczegóły i repertuar na stronie.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij