Po raz drugi wznosimy "Dom Marzeń"

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Po raz drugi wznosimy

14 czerwca na antenie TVN ruszyła druga edycja popularnego na całym świecie reality show „Dom Marzeń”. W tym, uwielbianym również w Polsce, programie bierze udział 10 par, które przez 12 odcinków będą wspólnie budować rodzinny dom o powierzchni ponad 260 m.kw.

Kto z uczestników zyska sympatię widzów i zdobędzie klucze do własnych, wymarzonych czterech kątów? Walka o „Dom Marzeń” w każdą środę o godz. 20:55 na antenie TVN.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Główną nagrodą programu jest przestronny i nowocześnie urządzony dom o wartości 2,5 mln złotych, wybudowany przez uczestników show na jednym z warszawskich osiedli „Wilanówka”. Ciężka oraz absorbująca praca na budowie to jednak nie jedyne wyzwanie, jakie czeka na 10 par, które biorą udział w II edycji „Domu Marzeń”. Każdy z uczestników musi zdobyć nie tylko sympatię widzów, ale także innych mieszkańców placu budowy, wykazać się otwartością, pracą zespołową oraz zdolnościami organizacyjnymi. Każda para nieustannie będzie walczyć o to, aby zostać w programie jak najdłużej! Niestety, co tydzień jedna z nich, wskazana przez pozostałych, pożegna się z marzeniem o wygranej. W wielkim finale zostaną dwie pary, o tym, która z nich otrzyma klucz do własnoręcznie wzniesionego Domu Marzeń zdecydują widzowie!

Organizatorem programu na zlecenie TVN jest Blue Angels Sp. z o.o., producentem wykonawczym Starry TV. Jednym ze sponsorów drugiej edycji reality show została marka Dekoral. Znany producent farb zadba o wnętrza pokazywane w programie „Dom Marzeń”, dostarczając uczestnikom kolorowe farby.

W pracy oraz w codziennych zmaganiach mieszkańców placu budowy wspierać będzie Ula Chincz. Fachową radą służyć będą Wiesiek „Złota Rączka”, czyli Wiesław Skiba oraz architekt Hernan Gomez.

Emisja: w każdą środę o godz. 20:55 na antenie TVN

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij