Kobieta w Biznesie – kolejne spotkanie przedsiębiorczych pań w Warszawie

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Kobieta w Biznesie – kolejne spotkanie przedsiębiorczych pań w Warszawie

Projekt Kobieta w Biznesie z miesiąca na miesiąc gromadzi coraz więcej kobiet, które inwestują w swój rozwój i świadomie budują karierę. Najbliższe wydarzenie odbędzie się 13 lipca w Warszawie i zostanie poświęcone sposobom wygrywania w trudnej grze, jaką jest biznes.

Gościem Specjalnym spotkania Kobieta w Biznesie będzie Magdalena Pawłowska – znany przedsiębiorca, marketer i psycholog społeczny. To właśnie ona była odpowiedzialna za projekt strategii digital marketingowych dla najpopularniejszego psychologa w Polsce – Mateusza Grzesiaka.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

W jaki sposób rozpoczęła swoją przygodę z biznesem? Jak pozyskuje kontrakty o wartości kilku milionów złotych? Jak wykorzystuje asertywność w biznesie? Jak łączy życie rodzinne z biznesem? To tylko część pytań, jakie niewątpliwie padną w czasie tego spotkania pod adresem Gościa Specjalnego.

Aneta Wątor, inicjatorka i gospodarz cyklu Kobieta w Biznesie, pochyli się nad tematem asertywności, która przydaje się kobietom nie tylko w biznesie, ale także w życiu prywatnym. Podkreśli również wagę komunikacji w unikaniu sytuacji konfliktowych i radzeniu sobie ze stawianiem jasno określonych granic.

Spotkanie odbędzie się 13 lipca, o godzinie 17:30, w budynku Atrium Tower, Sala B Piętro 9, Aleja Jana Pawła II 25, 00-854 Warszawa. Obowiązuje rejestracja, której można dokonać pod adresem. Dodatkowe informacje dostępne są na stronie.

Partnerem strategicznym spotkania jest agencja ContentHouse.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij