John Antoniades globalnym dyrektorem zarządzającym Spark Foundry

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
John Antoniades globalnym dyrektorem zarządzającym Spark Foundry

John Antoniades obejmuje stanowisko Globalnego Dyrektora Zarządzającego agencji mediowej Spark Foundry. W nowej roli będzie odpowiadał za wzrost biznesu agencji na międzynarodowych rynkach, poza USA.

Będzie również odpowiedzialny za zarządzanie relacjami z kluczowymi, globalnymi klientami w tym Bel, UBS, Brown-Forman i King, a także wspólnie z szefami Spark Foundry na lokalnych rynkach, zajmie się realizacją założeń strategicznych wynikających z nowego pozycjonowania agencji.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Antoniades pracuje w Publicis Groupe od ponad 20 lat. W tym czasie wielokrotnie kierował globalnymi projektami transformacyjnymi rozwijającymi biznes. W ostatnim czasie zaangażowany był w procesy nowo biznesowe, które zakończyły się nawiązaniem współpracy z takimi klientami jak Visa, FCA, czy Merck.

Przez kilka lat zarządzał Starcom Mediavest Group (SMG) w regionie MENA (Bliski Wschód i Północna Afryka). Pod jego kierownictwem SMG stała się liderem na wszystkich rynkach w regionie MENA, zdobywając także tytuły agencji mediowej roku na takich festiwalach jak: Dubai Lynx i Cristal Festival. Antoniades będzie raportował do Chrisa Boothe’go, CEO Spark Foundry i współtworzył globalny management Spark Foundry.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij