Męskie Granie ze światowymi premierami technologicznymi

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Męskie Granie ze światowymi premierami technologicznymi

PERCEPTO [Creative Production Lab] odpowiada za koncepcje, kreatywną produkcję oprawy wizualnej, projekt multimediów i oświetlenia, kreacje kontentu wideo oraz programowanie i realizacje wszystkich koncertów największej trasy festiwalowej w Polsce - Żywiec Męskie Granie 2017.

fot. Percepto / H.Karapuda

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

VES po raz czwarty bierze udział w ogólnopolskiej trasie zapewniając obsługę multimedialno-oświetleniową każdego z zaplanowanych koncertów, podczas których swoją światową premierę mają urządzenia marki Prolights oraz d3 Technologies.

Tegoroczna, multimedialna scenografia i oświetlenie połączone z wyjątkowym wykorzystaniem realizacji kamerowej nadają każdemu z występów niepowtarzalny charakter. Na scenie artystom towarzyszy ponad 230m2 powierzchni diodowych (dioda Creative LED P5 SMD, MorisLED P7 HD i kurtyna HoLED 18mm) oraz blisko 400 urządzeń oświetleniowych, głownie marki Prolights. Podczas Męskiego Grania swoją światową premierę mają urządzenia Starkbar 1000, Sunblast 3000FC oraz Panorama IP Airbeam, tego włoskiego producenta. Oficjalnym dystrybutorem marki w Polsce jest firma Show Design.

Percepto ma również niezwykły przywilej używać jako pierwszy na świecie media servera gx1 firmy d3 Technologies, który w połączeniu z softwarem Notch dedykowany jest do przetwarzania i generowania grafiki video w czasie rzeczywistym. Używany jest zarówno do wyzwalania i obróbki kontentu video jak i przetwarzania i realizacji sygnału z kamer. Dodatkowo systemem dystrybucji sygnału video zarządza Christie Vista Spyder X20-1608.

Całość oprawy wizualnej sceny głównej programowana i realizowana przy pomocy 2 konsolet grandMA2 full size i procesorów NPU a oświetlenie małej sceny za pomocą MA2 on Pc Command Wing + Fader WIng..

Tegoroczna trasa koncertowa rozpoczęła się 08.07 w Poznaniu a kończyć się będzie finałowym koncertem w Żywcu 26.08. Wśród artystów m.in.: Hey, Smolik z projektem Obywatel GC 2.0, Artur Rojek, COMA, Brodka, Organek oraz wielu wielu innych. 

Producentem kreatywnym oprawy wizualnej koncertów jest Paweł”Spider”Pająk a za organizację i produkcje całej trasy koncertowej odpowiada Agencja LIVE.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij