Zostań prelegentem UX Poland 2017

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Zostań prelegentem UX Poland 2017

8 edycja UX Poland już w październiku. Organizatorzy uruchomili speakerom możliwość zgłaszania swoich pomysłów wystąpień. Poszukiwani są eksperci od sztucznej inteligencji, botów i wirtualnej rzeczywistości.

Tegoroczna edycja największego w tej części Europy wydarzenia dla projektantów interakcji będzie skupiona wokół nowych interfejsów i zmieniających się pod ich wpływem zachowań użytkowników. Trzydniowa konferencja pod hasłem „New interfaces, new interactions” zaplanowana jest w terminie 11-13 października w Warszawie.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Pierwszy dzień, to warsztaty z ekspertami z najlepszych światowych firm zajmujących się projektowaniem interakcji – m.in. z Google, Cooper, UX Pin, Adobe. Kolejne dwa dni konferencji będą obfitowały w wystąpienia światowej klasy ekspertów. Gwiazdami głównymi tegorocznej edycji będą między innymi Alan Cooper, jeden z protoplastów trendu user experience, nazywany w środowisku projektantów „ojcem Visual Basic”; oraz Marcin Treder – założyciel i prezes UX Pin – światowej klasy narzędzia on-line dla projektantów UX.

Nazwiska kolejnych dwóch gości honorowych poznamy jeszcze w tym miesiącu. Poza gwiazdami organizatorzy zaprosili w tym roku jeszcze 18 prelegentów z USA, Chin Izraela, Danii, Niemiec i Polski.

"Call for papers" tylko do końca lipca

Jak co roku, kilka miejsc w agendzie jest otwartych dla chętnych. Do końca lipca trwa „call for papers”. Organizatorzy zapowiadają, że przede wszystkim zależy im na ekspertach w dziedzinie projektowania sztucznej inteligencji, botów i wirtualnej rzeczywistości.

Mamy w agendzie bardzo dobrze zagospodarowaną tematykę interfejsów głosowych, ale boty, VR czy AR również rozwijają się wykładniczo, zmieniając nasze zachowania i nawyki. Dlatego zachęcamy wszystkich, którzy pracują nad usługami i produktami związanymi z tymi technologiami, aby podzielili się swoimi doświadczeniami - HUBERT ANYŻEWSKI, WSPÓŁZAŁOŻYCIEL UX POLAND.

Aby zgłosić swój pomysł na prezentację wystarczy wypełnić formularz na stronie konferencji. Zgłoszenia przyjmowane są do końca lipca. W połowie sierpnia organizatorzy zaplanowali ogłoszenie wyników tej rekrutacji.

Mamy bardzo dobre doświadczenia z call for papers, co roku zgłasza się dużo więcej wysokiej klasy ekspertów, niż możemy zaprosić. Najlepszym przykładem tego, że warto do nas aplikować, jest Avi Itzkovitch. W zeszłym roku zakwalifikował się z CFP i wypadł tak dobrze, że w tym roku postanowiliśmy zaprosić go ponownie, jako jednego ze speakerów - WIESŁAW KOTECKI, WSPÓŁZAŁOŻYCIEL UX POLAND.

UX Poland to jedna z najbardziej wpływowych i największych konferencji branży UX w Europie. Szacuje się, że tegoroczna 8. edycja imprezy, która odbędzie się w październiku w industrialnych obiektach przy Mińskiej 65, będzie rekordowa pod względem frekwencji. Organizatorzy spodziewają się ponad 600 uczestników. Do końca lipca dostępne są bilety w niższej cenie Early Bird.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij