Nowy spot SZLACHETNEJ PACZKI

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Nowy spot SZLACHETNEJ PACZKI

Spot otwiera kampanię na rzecz jednoczenia Polski, której celem jest przedstawienie idei SZLACHETNEJ PACZKI i pozyskanie finansowania kolejnej edycji projektu. Film zaczyna się intymnym wyzwaniem, a kończy wbiciem sztandaru SZLACHETNEJ PACZKI w mapę Polski, dokładnie w miejsce, w którym leży Kraków.

Jestem księdzem i przyznam się wam, że kocham... ludzi bogatych. I tak powstała SZLACHETNA PACZKA. Bo tak kocham bogatych, że oni kochają biednych – mówi ks. Jacek WIOSNA Stryczek w najnowszym spocie SZLACHETNEJ PACZKI

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Idea

Najpierw w głowie Jacka Stryczka – jeszcze nie księdza, studenta Akademii Górniczo-Hutniczej, osiłka i sportowca, który trafił do pani Ani, staruszki ze złamanym kręgosłupem. – Szorowałem podłogę klepka po klepce, paliłem w piecu, wykonywałem najprostsze czynności to właśnie wtedy odkryłem, że więcej radości jest w dawaniu, niż w braniu.

Potem w działaniu. Kiedy już jako duszpasterz akademicki rozpoczął organizację SZLACHETNEJ PACZKI. Jak sam mówi ideę miłości wzajemnej, czyli kochania ludzi tak, by oni też potrafili kochać, pomagania im tak, żeby umieli poradzić sobie w życiu, chciał sprawdzić na wolnym rynku.

Kraków – tu wszystko się zaczęło

W pierwszej edycji grupa krakowskich studentów odnalazła i obdarowała 30 ubogich rodzin. Dziś projekt ma zasięg ogólnopolski, organizowany jest w blisko 500 lokalizacjach w całej Polsce, w pomoc angażuje 300 tys. ludzi. Taki mechanizm pomocowy potrzebuje finansowania.

Najbliższy kwartał to czas podejmowania decyzji o wielkości projektu w tym roku. – Każdą złotówkę potrafimy pomnożyć dziesięć razy – w ubiegłym roku dwumilionowy budżet dał ponad 20 mln bezpośredniej pomocy – mówi ks. Jacek Stryczek.

Ludzi, którzy utożsamiają się z wizją jednoczenia Polaków przez SZLACHETNĄ PACZKĘ organizatorzy zachęcają do wejścia na stronę www.wiecejpaczki.pl lub wysłania charytatywnego SMS na numer 75465 o treści PACZKA.

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij