Ciemna strona branży IT – Raport Sotrender na infoShare

Pressroom NowyMarketing
Tekst, który zaraz przeczytasz jest informacją prasową.
Redakcja nie ponosi odpowiedzialności za jego treść
Ciemna strona branży IT  – Raport Sotrender na infoShare

Przy okazji konferencji infoShare, poświęconej branży IT i Nowym Mediom, Sotrender przedstawia raport omawiający jak marki związane z branżą technologiczną radzą sobie w mediach społecznościowych.

Jest to pierwszy polski raport przybliżający zjawisko tzw. „Dark Social“. Pojęcie odnosi się do aktywności użytkowników na stronach www, które są pośrednim wynikiem działań w mediach społecznościowych, przy czym źródło tego ruchu jest trudne do określenia.

Halo, bileciki do kontroli!

Pełną treść dostaniesz bez grosza,
ale musisz być w naszym newsletterze.

Raz, raz, wpisywać e-mail. Tylko prawdziwy, bo sprawdzę!

partner technologiczny: GetResponse

Opracowanie zawiera trzy części. W ramach pierwszej przedstawiamy najpopularniejsze frazy, używane przez marki zachęcające do swojej oferty oraz wykorzystywane przez użytkowników w kontakcie z firmami. W dalszych częściach omawiamy wspomniane zjawisko Dark Social, na przykładach najpopularniejszych treści. W ramach analizy nie ograniczamy się tylko do rynku polskiego, ale bierzemy pod uwagę również strony międzynarodowe.

W ramach raportu przeanalizowaliśmy 1100 najlepszych wpisów od początku roku 2013, na stronach związanych z branżą IT i Elektroniczną, w tym strony takich marek jak Nokia, Intel, Sony, Samsung i wiele innych. Raport jest dostępny na stronie Sotrender.com.

 

Komentarze

Polecane

Dzięki, link został przesłany

Zamknij

Serdeńko!
Lubisz już nasz fanpage?

Wystarczy kliknąć:

zobacz nasz fanpage >> Zamknij

Niech zapisze się
do newslettera!

Zostaw e-mail
i powolutku strzałeczka na guziczek!

Zamknij